Neocity ujawnia dalsze plany odnośnie działalności w Polsce

Uznany w Europie deweloper Neocity ujawnił swoje dalsze plany związane z działalnością w Polsce. Spółka jest na etapie finalizacji niezbędnych formalności związanych z uzyskaniem pozwolenia na budowę inwestycji Neovillage – pięciu budynków o niskiej zabudowie, zlokalizowanych na Ursusie. Sprzedaż w ramach tej inwestycji wkrótce się rozpocznie.Neocity na początku kwietnia rozpoczęło realizację Intenso – tworzonego w trzech etapach osiedla mieszkaniowego na Woli. Projekt Neovillage jest kontynuacją przygotowanej przez Zarząd Spółki strategii tworzenia atrakcyjnych inwestycji, skierowanych do warszawskich konsumentów, a w szczególności rodzin z dziećmi.

Za pośrednictwem inwestycji Neovillage chcemy przekonać wszystkich odbiorców do tego, że posiadamy wieloletni plan, związany z naszą działalnością w Polsce. Zarówno na warszawskim rynku, jak i w innych dużych miastach w kraju jest duży potencjał do prowadzenia działań deweloperskich. Szczególnie po niedawnym kryzysie finansowym, który oczyścił branżę z podmiotów nie będących w stanie zaadaptować się do trudnych warunków rynkowych, jakie wówczas panowały – przekonuje Dror Dory Kerem, Dyrektor Zarządzający Neocity. W przypadku inwestycji Intenso, spotkaliśmy się z bardzo dobrym odbiorem ze strony ekspertów oraz potencjalnych Klientów, co potwierdza tezy zawarte w licznych analizach tego rynku, przygotowanych przez naszych analityków na przestrzeni ostatnich lat – dodaje Kerem.

Więcej szczegółów na temat inwestycji Neovillage zostanie ujawnionych już wkrótce. Z innymi materiałami na temat dewelopera Neocity można zapoznać się za pośrednictwem strony www.neocity.com.pl.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu