Kiano – nowość na rynku tabletów

Kiano to dowód na to, że tablety nie są ekskluzywnymi gadżetami przeznaczonymi tylko dla najbogatszych użytkowników.

Marka dostosowała swoje produkty do charakteru polskiego rynku łącząc technologię i design z osiągalnym dla każdego użytkownika przedziałem cenowym.

1 Blade Core, Blade Pro, Kiano, ZIP City, ZIP YoungPod polską marką Kiano kryją się cztery nowoczesne modele tabletów. Ze względu na zastosowaną technologię, a także możliwości techniczne tablety zostały podzielone na dwie grupy produktowe: Blade oraz Zip. Przy projektowaniu każdego z modeli producent wyszedł z założenia, że użytkownicy tabletów chcą w komforcie przeglądać sieć, odbierać pocztę, czytać e-booki czy oglądać filmy. Marka Kiano oferuje te wszystkie funkcjonalności w bardzo konkurencyjnej cenie.

Splendor z linią ZIP

Tablety ZIP Young i ZIP City to opcja dla tych, którzy stawiają na wzornictwo i rozrywkę oraz dostęp do niej w każdej sytuacji. Model City kusi białą obudową i ekstrawaganckim designem. Technologia G-Sensor sprawia, że możemy korzystac z tabletu w dowolnym położeniu – jesli go przekręcimy, obróci się także wyświetlany aktualnie obraz.

ZIP City dobrze sprawdza się w mieście, na uczelni, a także w podrózy, gdzie możemy liczyć na jego pełną funkcjonalność przez kilka godzin.

Kompaktowe rozmiary tabletu ZIP Young sprawiają, że tablet można bez problemu wsunąć do tylnej kieszeni spodni. Do komunikacji z siecią Internet służy wbudowana karta Wi-Fi. W razie do urządzenia można również podpiąć modem 3G. Wszystkie tablety marki Kiano obługują zewnętrzne adaptery.

Linia Blade – dla techno wojowników

Tablety Blade Pro i Blade Core to linia o profesjonalnych osiągach. Od ZIP odróżnia ją wyświetlacz pojemnościowy o rozdzielczości 800 x 480, który jest wyjątkowo przyjemny w obsłudze. Delikatny dotyk sprawia, że między palcem a wyświetlaczem pojawia się ładunek elektryczny, co znacznie ułatwia nawigację.

Matryca multitouch umożliwia intuicyjne przybliżanie i oddalanie wyświetlanego obrazu przy pomocy dwóch palców.

Perłą w koronie marki Kiano jest model Blade Core. Wyposażony w najnowszy system Android 2.3, z 512 MB pamięci RAM DDR2 oraz procesorem 1,2 Ghz gwarantuje bardzo dużą wydajność w każdej sytuacji.

Tablety z linii Blade są oferowane w stylowej, metalowej obudowie, odpornej na upadki i wstrząsy. Urządzenia obsługują wejścia HDMI i karty micro SD o pojemności do 32 GB.

Tablety marki Kiano to kreatywny miks. Łączy w sobie prostotę użytkowania, pomysłowe wzornictwo, duże mozliwości techniczne, a także przystepna cena. Tablety można kupić w sieciach Media Markt, Saturn i RTV EURO AGD. Wszystkie urządzenia posiadają 24 miesięczną gwarancję w systemie door to door.

Źródło: Kiano

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu