Przejdź do treści

Dolcan Liderem Biznesu

Firma Dolcan, jeden z największych deweloperów rynku mieszkaniowego w Polsce został nagrodzony tytułem Lider Biznesu Powiatu Wołomińskiego.Lider Biznesu to wyróżnienie przyznawane przez Wołomiński Klub Biznesu dla przedsiębiorstw, które wykazują zaangażowanie i przejrzystość w działaniach. Oceniane są: jakość, nowoczesność i wskaźniki ekonomiczne firmy, a także dbałość o środowisko lokalne i działalność charytatywna. Do udziału w konkursie mogą przystąpić firmy z terenu powiatu wołomińskiego niezależnie od profilu produkcji, świadczonych usług czy struktury własności.

Dolcan otrzymał nagrodę w kategorii „Duża firma”. – Od lat silnie przyczyniamy się do rozwoju powiatu, nie tylko poprzez nasze inwestycje, ale także inne wsparcie społeczności lokalnej. Współfinansowaliśmy remont szpitala w Wołominie, a od kilkunastu lat wspieramy też drużynę piłkarską Dolcan Ząbki – przypomina Sławomir Doliński, Przewodniczący Rady Nadzorczej i właściciel firmy.

Tytuł Lider Biznesu to kolejne wyróżnienie dla dewelopera w ostatnim czasie. W marcu firma otrzymała tytuł Budowlanej Firmy Roku 2010 miesięcznika Buidler. Firma posiada także potwierdzane i aktualizowane, co dwa lata, wyróżnienie branżowe – Certyfikat Dewelopera. Przyznawane jest ono przez niezależną kapitułę za ustabilizowaną pozycję na rynku oraz rzetelność i gwarancje finansowe dla klientów. Polski Związek Pracodawców Budownictwa wyróżnił inwestora również Złotą Odznaką „Zasłużony dla Budownictwa”.

Dolcan jest obecnie jednym z najaktywniejszych inwestorów na rynku mieszkaniowym. Firma realizuje jednocześnie aż 9 nowych projektów. Tak szeroka i różnorodna oferta sprawia, że zainteresowanie mieszkaniami również jest duże, część mieszkań w tych inwestycjach sprzedana została już na etapie wstępnej fazy budowy. Deweloper wprowadził także nowość na polskim rynku – mieszkania bezczynszowe. To osiedla, w których nie będzie części wspólnych. Mieszkańcy nie będą więc ponosić comiesięcznych kosztów czynszu związanego z administrowaniem nieruchomością. W tym roku ruszy budowa 5 takich inwestycji na terenie Warszawy.

źródło/autor: Dolcan