DIALOG na chacie on-line

LiveChat z konsultantem to nowa funkcjonalność, którą DIALOG uruchomił na swojej stronie internetowej. – Firma, która chce być blisko swoich klientów, zdecydowanie powinna korzystać z możliwości komunikacji on-line – mówi Robert Banasiak, wiceprezes Zarządu Telefonii DIALOG S.A.LiveChat to nowy, obok telefonicznego, mailowego czy bezpośredniego, kanał komunikacji DIALOGu z klientem. Umożliwia nawiązanie nieodpłatnego, szybkiego i bezpośredniego kontaktu z konsultantem operatora. Rozmowa odbywa się w czasie rzeczywistym, w oknie przeglądarki, bez konieczności ponoszenia dodatkowych kosztów czy instalowania oprogramowania na komputerze. Konsultanci odpowiadają na wszystkie pytania dotyczące nowych ofert, pakietów promocyjnych i usług DIALOGu.– Rozumiemy, że internet dla wielu naszych klientów stał się naturalnym środowiskiem życia, pracy i  spędzania wolnego czasu. Na co dzień korzystają oni z mediów społecznościowych, w internecie poszukują opinii o produktach i firmach, wymieniają się informacjami, oszczędzając jednocześnie swój czas i pieniądze – mówi Robert Banasiak, wiceprezes Zarządu DIALOGu. – Komunikacja on-line świetnie uzupełnia i integruje nasze dotychczasowe możliwości kontaktu – dodaje.

Multikontakt, czyli zapewnienie klientom wszystkich najdogodniejszych form komunikacji i najwyższa jakość obsługi to podstawowe zadania doradcy on-line.

– Branża telekomunikacyjna dostrzegła pozytywny wpływ narzędzia LiveChat na sprzedaż i jakość obsługi klientów – mówi Mariusz Ciepły, prezes Zarządu LIVECHAT Software, producenta systemu LiveChat, który wprowadził DIALOG. – Prowadzony na bieżąco monitoring zadowolenia klientów wykazuje także, że firmy które wprowadziły usługę LiveChat znacząco zwiększyły efektywność obsługi oraz zadowolenie swoich klientów – dodaje.

Jak dodaje prezes Banasiak, DIALOG nie zrezygnuje jednak z tradycyjnych form kontaktu z abonentami, czyli np. możliwości połączenia z numerem infolinii. Z badań Greenfield Online wynika bowiem, że aż dla 70-proc. Polaków telefon jest preferowanym kontaktem kanału z firmą, szczególnie w branży telekomunikacyjnej.

Czat DIALOGu jest dostępny m.in. na stronie głównej i produktowych stronach serwisu www operatora. Konsultanci odpowiadają na pytania klientów od godz. 7.oo do 23.oo. W czasie, gdy nie można połączyć się z doradcą on-line, czyli np. po godz. 23.oo, system umożliwia wysłanie wiadomości e-mail.

źródło/autor: DIALOG

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu