Top News – najpopularniejsze informacje z portalu WP skonsolidowane w jednym miejscu

Serwis Top News to na bieżąco aktualizowany i kategoryzowany indeks najchętniej oglądanych (najciekawszych) materiałów w WP. Nowa funkcjonalność ułatwia internautom dostęp do informacji usystematyzowanych m.in. według dnia, tygodnia, miesiąca, roku.Informacje prezentowane są z podziałem na kategorie (Biznes i Informacje, Rozrywka i Kultura, Sport i Turystyka, Hobby i Styl Życia). Mają one formę artykułu, galerii zdjęć lub materiału wideo.

Niektórzy użytkownicy nie mają zbyt wiele czasu, by surfować po Sieci – są zabiegani i brakuje im wolnej chwili na selekcję wiadomości. Jednocześnie są ciekawi świata i zależy im, by być na bieżąco z aktualnymi wydarzeniami – wyjaśnia Oskar Szymczyk z Zespołu Serwisów Lokalizacyjnych i Ogłoszeniowych WP – Serwis Top News daje im taką możliwość, a dodatkowym jego atutem jest to, że materiały w nim umieszczane polecane są przez samych internautów. Witrynę można uznać za swego rodzaju „pasek” najważniejszych newsów, stosowany na dole ekranu w telewizyjnych kanałach informacyjnych – podkreśla Oskar Szymczyk.

Zainteresowani mogą sprawdzić najpopularniejsze materiały, jakie pojawiły się w portalu w ciągu ostatnich: 10 minut, godziny, dnia, tygodnia, miesiąca, czy nawet roku. Dodatkowo istnieje opcja przejrzenia informacji „ponadczasowych”, czyli bez żadnego ograniczenia czasowego.

Każdy zamieszczony w Top News materiał jest podlinkowany do serwisu, z którego został zarekomendowany przez użytkowników. Można sprawdzić datę jego dodania, „polubić” go czy zobaczyć ilość opinii na jego temat.

http://topnews.wp.pl

źródło/autor: Wirtualna Polska

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu