Przejdź do treści

Locatory.com – czy jesteś gotowy rozwijać swój potencjał rynkowy?

Locatory.com, globalna platforma handlu częściami zapasowymi do samolotów, została uruchomiona 20 czerwca br. Będąc platformą e-biznesową nowej generacji stanowi doskonałą alternatywę w stosunku do tradycyjnych kanałów dystrybucji na rynku wtórnym dla dostawców, którzy chcą poszerzyć rynek zbytu i zwiększyć sprzedaż. Platforma będzie szybko rozwiązywać problemy w handlu częściami zamiennymi oraz usługami dodatkowymi co pozwoli zwiększyć obroty handlujących.Locatory.com to pierwsza platforma, na której można wyszukiwać i dokonywać transakcji nie tylko z partnerami z Zachodu, ale także z Rosji i innych państw Wspólnoty Niepodległych Państw. W przyszłości platforma udostępni użytkownikom także narzędzia do wykonywania analiz rynkowych, promocji i nawiązywania kontaktów handlowych. Platforma jest dedykowana dla całej światowej branży lotniczej ze szczególnym uwzględnieniem podmiotów skoncentrowanych na rynkach krajów rozwijających się.

– Według naszych badań, nawet 50 proc. indywidualnych kupców części zamiennych do samolotów operuje na rynkach krajów rozwijających się. Locatory.com jest platformą globalną, która jest dopasowana do lokalnych rynków. Oprócz rozbudowanej sieci globalnych dostawców, Locatory.com ma na celu zbudowanie silnej grupy użytkowników w Rosji, krajach WNP, Europy Wschodniej, Indii, Chin, Afryki i Brazylii.

Platforma ma na celu zaprezentowanie nowych klientów z tych rynków i rozszerzenie bazy dostępnych części zamiennych.

Obszerne bazy lokalnych użytkowników pozwolą znaleźć potrzebne części bliżej lokalizacji kupującego, a przez to obniżyć koszty zakupu – komentuje Zilvinas Sadauskas, prezes Locatory.com.

Locatory.com jest dostępne w następujących językach: angielski, rosyjski, hiszpański, francuski, portugalski, niemiecki i chiński. Platforma oferuje też szereg narzędzi zapewniających komunikację, ułatwiających podejmowanie decyzji, a nawet prowadzenie networkingu. Locatory.com zostało stworzone z myślą o globalnym rynku, dlatego dostarcza narzędzi do prowadzenia globalnego handlu i analizy. I co najważniejsze – dostęp do wyszukiwarek, zapytań ofertowych, personalizowanych kont, list zapasów i transakcji jest nieograniczony.

– Platforma ma minimalistyczny, ale jednocześnie bardzo ergonomiczny interfejs. Locatory.com jest stroną przyjazną zarówno dla zaawansowanych użytkowników internetu, jak i dla zupełnie początkujących. Każdy klient może stworzyć swój profesjonalny profil, zawierający informacje kontaktowe, które będą zachętą do nawiązania bezpośredniej komunikacji i potwierdzą wiarygodność. Locatory. com oferuje także unikalne narzędzia dla menadżerów, pozwalające mierzyć efektywność działań i błyskawicznie reagować na napływające zapytania ofertowe – mówi Sadauskas.

Zilvinasa Sadauskasa jest bardzo zadowolony, że Locatory.com jest częścią Avia Solutions Group, dostarczyciela zintegrowanych usług lotniczych. Podkreśla, że dzięki temu zespół nowego serwisu będzie mógł korzystać z doświadczenia we współpracy z dużymi liniami lotniczymi z Rosji i krajów Wspólnoty Niepodległych Państw oraz kontaktów biznesowych Avia Solutions Group.  – Mając takie know-how korporacyjne możemy w pełni zrozumieć potrzeby klientów z krajów rozwijających się. Jestem pewien, że Locatory.com będzie się cieszyć dużym zainteresowaniem z powodu swojej obecności na rynkach lokalnych oraz atrakcyjnych stawek za abonament – podkreśla Sadauskas.

Locatory.com jest częścią Avia Solutions Group, wiodącego dostawcy zintegorwanych usług lotniczych z ponad 20-letnim doświadczeniem w operowaniu na rynkach krajów rozwijających się.

źródło/autor: Locatory.com