Karta Kredytowa Citibank MasterCard World Signia z najwyższej półki

Oferta Citi Handlowy została wzbogacona o Kartę Kredytową Citibank MasterCard® World Signia. Najbardziej elitarny produkt w klasyfikacji MasterCard. Stworzona wspólnie z Polskimi Liniami Lotniczymi LOT oraz programem lojalnościowym Miles & More dostępna jest tylko dla wybranych klientów banków.

Karta Kredytowa Citibank MasterCard® World Signia to doskonałe uzupełnienie naszej oferty dla klientów prywatnej bankowości. Pod czarnym, dyskretnym designem schowaliśmy wysoki limit kredytowy i szeroki zakres usług dodatkowych. To karta tylko dla wybranych tłumaczy Karol Wasilewski, Dyrektor dyrektor ds. zarządzania i rozwoju oferty produktowej.

Karta Kredytowa Citibank MasterCard® World Signia Ultime to pierwsza partnerska karta tej klasy. Przygotowana została wspólnie z Polskimi Liniami Lotniczymi LOT oraz programem lojalnościowym Miles & More.

Bardzo się cieszymy, że tę najbardziej prestiżową kartę w swoim portfolio, Citi Handlowy wydał wspólnie z MasterCard. Wierzymy, że dzięki doskonale dobranemu pakietowi korzyści oraz zastosowaniu technologii PayPass™, karta MasterCard World Signia znajdzie uznanie wśród najbardziej wymagających klientów banku, – skomentował Michał Skowronek, Dyrektor Generalny MasterCard Europe, oddział w Polsce.

.Podstawowym wyróżnikiem karty jest wysoki limit kredytowy, który wynieść może nawet 1 mln zł. Ustalany jest indywidualnie w zależności od wyrafinowanych potrzeb klienta. Oprócz tego klienci zyskują liczne przywileje. Na początek – 10 000 mil programu Miles&More na powitanie. Potem za każde 3 zł wydane kartą na zakupy klienci uzyskają 1 milę w programie Miles & More. Zgromadzone punkty klienci mogą wymieniać na nagrody, np. kolejne bilety lotnicze.

W ramach szeregu usług dodatkowych posiadacze czarnego plastiku z oferty Citi Handlowy otrzymują bogaty pakiet ubezpieczeń, w tym ubezpieczenie kosztów leczenia do 7,5 mln euro, NNW – czyli ubezpieczenie obejmujące wypadki i obrażenia doznane w podróży środkami transportu publicznego – do 750 tys. euro. Do karty przypisane są również usługi assistance, czyli wsparcie w nagłych wypadkach obejmujące m.in. pomoc medyczną, prawną i w podróży. Specjalny „lifestyle manedżer” zapewnia z kolei wsparcie w zakresie usług organizacyjno-rezerwacyjnych, takich jak choćby rezerwacja biletu lotniczego, wynajem samochodu z kierowcą, porady dotyczące podróży, rezerwacja pola golfowego, hotelu czy stolika w restauracji.

Jako, że większość posiadaczy czarnych plastików to klienci często podróżujący po świecie wraz z Kartą Kredyową Citibank MasterCard Word Signia Ultime jej posiadacza otrzymują kartę członkowską Priority Pass będącą przepustką do 600 ekskluzywnych salonów typu „business lounge” – poczekalni na lotniskach w ponad 100 krajach i ponad 325 portach lotniczych.

Dodatkowo, posiadacze ekskluzywnej Karty Kredytowej Citibank-LOT MasterCard® World Signia mogą korzystać z Programu A La Carte, który obejmuje specjalny serwis i rabaty w prestiżowych restauracjach w całej Polsce, a także największego w Polsce Programu Rabatowego dla posiadaczy kart kredytowych.

Oprocentowanie kredytu w karcie wynosi 18,00%. Okres bezodsetkowy do 56 dni. Opłata standardowa za wydanie i możliwość korzystania z czarnego plastiku wynosi 1 000 zł. Karta Kredytowa Citibank-LOT MasterCard® World wydawana jest w technologii PayPass.

Szczegółowe informacje na temat karty można znaleźć na www.citigold.pl

 

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu