Jubileuszowy turniej Dr Irena Eris Ladies’ Golf Cup z Otardem

Piąta edycja turnieju Dr Irena Eris Ladies’ Golf Cup już za nami. Rozgrywki, które odbyły się w dniach 9-11, to jedne z najbardziej prestiżowych zawodów organizowanych tylko dla pań. Partnerem turnieju był francuski koniak Otard.

Turniej Dr Irena Eris Ladies’ Golf Cup to jedno z najważniejszych kobiecych wydarzeń w świecie golfa. Panie już po raz piąty z rzędu stanęły do rywalizacji o miano najlepszej golfistki w Polsce.

W tym roku turniej połączony był z oficjalnymi Mistrzostwami Polski Kobiet z cyklu Turniejów Mistrzowskich PZG, a więc było o co walczyć. Podobnie jak przed rokiem na polu golfowym w Naterkach, a potem na uroczystym bankiecie w Hotelu SPA Dr Irena Eris nie zabrakło luksusowej marki Otard. Francuski koniak ufundował nagrody dla wyróżnionych zawodniczek, a wszyscy obecni na turnieju mogli osobiście przekonać się o jego wyjątkowym smaku.

Elegancja i sportowa atmosfera

Aura nie sprzyjała golfistkom rywalizującym na Mazury Golf&CC jednak to nie osłabiło sportowej atmosfery, która towarzyszyła paniom podczas zawodów. Spośród 88 golfistek najlepsza okazała się Martyna Mierzwa, która po raz kolejny zwyciężyła w Mistrzostwach Polski Kobiet – Dr Irena Eris Ladies’ Golf Cup. Drugie miejsce na podium zajęła pochodząca z Czech Dominika Czudkova. Tuż za nią uplasowała się Katarzyna Selwant.

Urozmaiceniem turnieju była dodatkowa klasyfikacja: Najlepszą polską zawodniczką została Martyna Mierzwa a najlepszą juniorką Katarzyna Selwent. Zwyciężczyni całego turnieju triumfowała także w kategorii 19-34, wśród mid-amatorek najlepsza była Oksana Wojtkiewicz a spośród seniorek – Elżbieta Panas. Podczas turnieju nie zabrakło także znanych nazwisk. Na polu golfowym Mazury Golf&CC pojawiła się Agata Młynarska, a imprezę poprowadziła Beata Sadowska.

Pięcioletnia współpraca

Luksusowy koniak Otard związany jest z golfem od 2006 roku i z niesłabnącym zaangażowaniem promuje ten sport w Polsce. Elegancja, prestiż i klasa to wspólne wartości, które są fundamentem pięcioletniego partnerstwa francuskiego koniaku i elitarnej dyscypliny sportu, jaką jest golf.

DOSSIER:

Otard VS (Very Special) – to delikatna mieszanka winogron z najlepszych obszarów upraw, charakteryzująca się minimum 3 – letnim starzeniem. Ma delikatny i zrównoważony smak, z wyczuwalnym aromatem kwiatu winogron.

Otard VSOP (Very Superior Old Pale) – to najpopularniejszy z rodziny koniaków z minimum 5 – letnim okresem starzenia, charakteryzuje się złocistą barwą. W subtelnej nucie smakowej, najintensywniej wyczuwalny jest kwiecisty bukiet, wzbogacony aromatem wanilii, korzeni i tytoniu.

Otard XO (Extra Old) – to grupa najwytworniejszych trunków, których okres starzenia nie może być krótszy niż 7 lat. Cechuje je złożony, doskonale owocowy smak z wyczuwalną kwiatową nutą.

Otard 1795 Extra – zestawiony z rzadkich, starych eaux-de-vie, które dojrzewały w piwnicach „Paradis” w Château de Cognac. Znana jest jego niezwykła długość i subtelność aromatyczna. Oczarowuje nas swym, bogatym bukietem suszonych owoców i wyprawionej skóry z lekką nutą banana. Ma charakterystyczny tylko dla prawdziwie starych koniaków, złoto – rubinowy kolor .

Wyłącznym dystrybutorem koniaku Otard w Polsce jest Bacardi – Martini Polska Sp. z o.o.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu