Firma DCB na Gali „50 największych banków w Polsce” miesięcznika Bank

Firma DCB – ekspert w dziedzinie wykrywania fałszywych banknotów i monet – weźmie udział w uroczystości rozdania nagród zwycięzcom rankingu „50 największych banków w Polsce 2011”. Gala odbędzie się 20 czerwca o godz. 10.00 w warszawskim hotelu Intercontinental. Coroczna impreza jest potwierdzeniem wysokiej pozycji rynkowej największych instytucji sektora bankowego.DCB jest jednym z wystawców uroczystej Gali. Spółka będzie posiadać swoje stoisko informacyjne, przy którym uczestnicy imprezy dowiedzą się, jak ustrzec się przed fałszywymi banknotami. Specjaliści z firmy DCB pomogą także zaproszonym gościom sprawdzić autentyczność posiadanych przez nich pieniędzy. Podczas spotkania będzie można również zapisać się na specjalistyczne i profesjonalne szkolenie z zakresu wykrywania falsyfikatów prowadzone przez spółkę.

„Impreza o tak dużej randze w środowisku finansowym jest doskonałą okazją do zwrócenia uwagi na problem fałszywych pieniędzy. To już kolejny tego typu event, w którym bierzemy udział. Głównym celem naszej firmy jest zachęcenie pracowników instytucji finansowych do zdobycia niezbędnej wiedzy w zakresie wykrywania falsyfikatów. Umiejętność ta przyda się w szczególności kasjerom bankowym, którzy dziennie przeprowadzają setki transakcji gotówkowych” – mówi Sylwester Salach, prezes firmy DCB.

Ranking „50 największych banków w Polsce” został opracowany przez miesięcznik „Bank” na podstawie ankiet przeprowadzonych przez grupę niezależnych ekspertów. Badali oni  m.in. takie elementy jak: rentowność, sumę zgromadzonych kapitałów, liczbę zatrudnionych oraz sumy udzielonych kredytów i środków znajdujących się na lokatach. To już 16-ta edycja rankingu będącego wyrazem uznania środowiska bankowego dla osiągnięć poszczególnych banków w danym roku. Tegoroczna Gala, na której poznamy zwycięzców rankingu odbędzie się 20 czerwca 2011 roku w hotelu Intercontinental w Warszawie.

źródło/autor: Orchidea PR

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu