Tylko w VOD Cyfrowego Polsatu „Weekend” Cezarego Pazury

Świat dużych pieniędzy, przebiegłych mafiozów, cwanych policjantów i przystojnych gangsterów, od 17 czerwca br. będzie gościł wyłącznie w VOD – Domowej Wypożyczalni Filmowej Cyfrowego Polsatu. „Weekend” Cezarego Pazury będzie można obejrzeć na kanale VOD53.

„Weekend” Cezarego Pazury, to komedia gangsterska opowiadająca o dwóch zwariowanych dniach z życia Maxa (Małaszyński) i Guli (Lewandowski). Ci dwaj przystojni gangsterzy wplączą się w największą zadymę w mieście przez dwie tajemnicze walizki. „Big deal” będą chcieli zrobić nie tylko oni, ale również nowy gang Cyganów oraz Norman (Wilczak) i seksowna killerka Maja (Socha). Całą szajkę zamierzają rozpracować: stary wyjadacz na komendzie – Komisarz (Frycz) i debiutujący w wydziale kryminalnym aspirant – Malinowski (Królikowski).

O dobry nastrój podczas „Weekendu” zadbają: Paweł Małaszyński, Michał Lewandowski, Małgorzata Socha, Paweł Wilczak, Radosław Pazura, Jan Frycz i Olaf Lubaszenko.

Z bieżącą ofertą filmową VOD – Domowej Wypożyczalni Filmowej Cyfrowego Polsatu można zapoznać się na trzy sposoby: w elektronicznym przewodniku po programach na VOD 51 – VOD 65 oraz VOD 49 (po naciśnięciu na pilocie „i” lub EPG/Guide/G), w Centrum Obsługi Klienta pod nr tel. 0801 08 08 08, 222 127 222, 699 00 22 22* oraz na stronie cyfrowypolsat.pl.

Każdy film można zamówić przez SMS, telefonicznie lub za pośrednictwem http://www.cyfrowypolsat.pl/.

* Opłata zgodna z planem taryfowym operatora.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu