Kubełek dla dwojga w KFC – klasyczny… a jednak inny!

Czym może podzielić się kolega z koleżanką z pracy? Może warto skorzystać z podpowiedzi KFC – w nowej kampanii telewizyjnej „Kubełek dla dwojga”? Nowa oferta popularnego KUBEŁKA CLASSIC zachęca do dzielenia się ulubionymi smakami – różne kawałki kurczaka, w wersji ostrej i łagodnej, teraz z litrową Pepsi gratis!

„Kubełki KFC to żelazna pozycja w naszej ofercie, która cieszy się niesłabnącą popularnością wśród Gości.” – mówi Alexander Nigmatullin, Jr Brand Manager. „Postanowiliśmy nagrodzić tych, którzy pozostają wierni klasycznym smakom KFC. Teraz, w tej samej cenie, do każdego KUBEŁKA CLASSIC dodajemy 1 litr Pepsi gratis, co w przeliczeniu na jedną osobę oznacza kompletny posiłek za jedyne 13 zł.”

Fani KFC mogą liczyć na jeszcze ciekawszą ofertę – dla wszystkich, którzy są aktywni na fan page’u marki (www.facebook.com/kfcpolska) stworzona została specjalna aplikacja, dzięki której można pobrać kupon upoważniający do skorzystania z dodatkowej, 30% zniżki na promocyjny KUBEŁEK CLASSIC w dowolnej restauracji KFC.

KUBEŁEK CLASSIC to 2 soczyste kawałki kurczaka Kentucky lub Hot & Spicy, 4 Hot & Spicy Strips oraz 4 pikantne skrzydełka Hot Wings. Całość uzupełniają 2 małe porcje frytek oraz 1 litr Pepsi gratis.

30” i 15” spoty promujące nową ofertę KUBEŁEK CLASSIC wyświetlane będą od 17 czerwca na antenach największych stacji telewizyjnych: Polsat, TVN ,TVN Package, Discovery Package, Polsat Package oraz AtMedia.

Autorem kreacji kampanii telewizyjnej oraz materiałów POS jest agencja Red8 Advertising. Za zakup i planowanie mediów odpowiada agencja OMD Media Directions. Aplikacja na Facebooka stworzona została przez Red8 Digital. Działania PR prowadzone są przez agencję Solski Burson-Marsteller.

KUBEŁKI CLASSIC dostępne są we wszystkich restauracjach KFC na terenie Polski w promocyjnej cenie 25,99zł.

Szczegółowe informacje na temat oferty dostępne są na stronie www.kfc.pl oraz na fan page’u www.facebook.com/kfcpolska.

 

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu