Delikatesy internetowe A.pl otwierają oddział w Białymstoku

W połowie czerwca w stolicy Podlasia rozpoczęły działalność delikatesy internetowe A.pl. Białystok to kolejne, już siódme polskie miasto, którego mieszkańcy mają e-dostęp do oferty ponad 13 000 produktów. Partnerem A.pl jest Grupa Bomi, właściciel popularnej sieci delikatesów.

– Zainteresowanie ofertą naszego sklepu w dotychczasowych miastach, gdzie funkcjonuje A.pl przerosło nasze oczekiwania. Dlatego, z myślą o nowych klientach, otworzyliśmy kolejną filię – tym razem w Białymstoku. Stolica województwa podlaskiego to centrum gospodarcze, naukowe i kulturalne regionu z dużym potencjałem. Sądzę, że oferta A.pl będzie atrakcyjna dla wszystkich, ceniących sobie oszczędność czasu jaką daje możliwość złożenia zamówienia online, bez wizyty w sklepie, bez oczekiwania w kolejkach i korkach – komentuje Grzegorz Bielecki, Wiceprezes A.PL Internet S.A.

Według statystyk A.pl przeciętne zakupy spożywcze przez internet zajmują klientom zaledwie kilkanaście minut. Zestawienie tego wyniku z czasem poświęconym najpierw na wycieczkę do sklepu, potem poruszanie się po hali sklepu, oczekiwanie w kolejce na zapłatę i w końcu powrót z często ciężkimi zakupami jest mocnym argumentem przemawiającym na korzyść codziennych zakupów w sieci.

– Statystyki wskazują, że rynek e-grocery w Polsce, czyli zakupów spożywczych przez internet waha się pomiędzy 0,1 a 0,2 procenta. Dla porównania w innych krajach Europy wynosi nawet 3-4 procent. W najbliższym czasie w naszym kraju spodziewany jest wzrost tego rynku o 30-40 proc. W tym kontekście już teraz zależy nam na rozwoju i zdobyciu uznania wśród klientów– dodaje G. Bielecki.

Zakupy w delikatesach internetowych A.pl to przede wszystkim wygoda i oszczędność czasu. Wszystkie zamówienia klienci mogą składać przez całą dobę, siedem dni w tygodniu. Ceny są takie same jak na półce w sklepie stacjonarnym. Płatności można regulować gotówką lub kartą przy odbiorze, za pomocą płatności online oraz kartą bezpośrednio podczas zamawiania na stronie www.

Klienci mogą być pewni, że zamówiony przez nich towar zawsze będzie najwyższej jakości. Jest to możliwe dzięki odpowiedniemu systemowi dystrybucji delikatesów A.pl, który oparty jest na własnym transporcie. Samochody posiadają urządzenia chłodnicze i lodówki do przewożenia szybko psujących się artykułów spożywczych. Na każdym etapie transportu produkty takie przechodzą trzystopniowy proces kontroli.

Zakupy w delikatesach internetowych w kolejnym polskim mieście są możliwe dzięki współpracy z Grupą Bomi. W delikatesach są dostępne wszystkie produkty z oferty sklepu tradycyjnego. Bezpłatna dostawa we wskazane przez klienta miejsce jest gwarantowana przy zamówieniu o wartości powyżej 100 zł. Bezpłatne jest również wniesienie zakupów prosto do mieszkania, domu czy biura.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu