Wyjątkowa szansa dla młodych talentów piłkarskich

Trwa proces selekcji młodych piłkarzy i pasjonatów sportu na zielonej murawie do kolejnego międzynarodowego obozu piłkarskiego Allianz Junior Football Camp.

Już po raz trzeci młodzież w wieku 14-16 lat ma możliwość uczestnictwa w jedynym takim obozie, na którym można spotkać czołowe gwiazdy klubu, zapoznać się z ich metodami treningu oraz obejrzeć mecz Bundesligi z najlepszych miejsc na monachijskiej Allianz Arena. Już kilkuset młodych ludzi z całego świata nadesłało swoje aplikacje. Na zgłoszenia pozostały już tylko trzy tygodnie.

Dlaczego warto zgłosić się na Allianz Junior Football Camp?

Allianz Junior Football Camp to 5-dniowy obóz piłkarski, który organizowany jest dla młodych miłośników futbolu. Kontynuując zapoczątkowaną trzy lata temu inicjatywę, 50 młodych ludzi w wieku od 14 do 16 lat przybyłych z całego świata, przeżyje w sierpniu niepowtarzalną, międzynarodową przygodę. Podczas wyjazdu trenerzy FC Bayern Monachium, będą prowadzić intensywne treningi, na których uczestnicy obozu nauczą się trików stosowanych na co dzień przez zawodowych piłkarzy oraz będą mieli okazję zobaczyć gwiazdy światowej piłki na żywo.

Tego roku w specjalnie przygotowanym programie będzie mogło wziąć udział aż trzech reprezentantów Polski. Ubiegłoroczni laureaci konkursu podkreślali, że wizyta w jednym z czołowych klubów świata, spotkanie i wymiana doświadczeń z rówieśnikami z całego świata były dla nich niezapomnianym doświadczeniem.

Jedną z najważniejszych atrakcji będzie możliwość spędzenia czasu z zawodnikami drużyny Bayern Monachium, zrobienia wspólnego zdjęcia z ekipą oraz zdobycia autografów piłkarzy. Dodatkowo, wszyscy będą mieli okazję poczuć atmosferę wypełnionej po brzegi Allianz Arena podczas jednego z meczów rozgrywek Bundesligi. Nie zabraknie też wizyt w szatniach piłkarzy oraz zwiedzania innych, zazwyczaj niedostępnych miejsc jednego z najbardziej nowoczesnych stadionów na świecie.

Pomiędzy spełnianiem swoich piłkarskich marzeń, w programie znalazło się zwiedzanie najpiękniejszych zabytków Monachium. Pobyt w niemieckiej stolicy futbolu zostanie zwieńczony turniejem piłkarskim rozegranym z rówieśnikami z całego świata, gdzie początkujący zawodnicy zaprezentują swoje nowo zdobyte umiejętności.

Jak znaleźć się bliżej marzeń?

W projekcie mogą brać udział zarówno chłopcy jak i dziewczęta w wieku 14-16 lat. Aby zgłosić swoją kandydaturę, wystarczy wypełnić specjalny formularz znajdujący się na stronie internetowej www.football-for-life.com. Należy opowiedzieć w nim o swoim zafascynowaniu piłką nożną oraz uzasadnić, dlaczego to właśnie ta kandydatura powinna zostać wybrana. W celu dopełnienia zgłoszenia niezbędne jest także załączenie własnego zdjęcia przedstawiającego zainteresowanie piłką nożną. Aplikacje będą przyjmowane do 8 lipca.

 

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu