Przejdź do treści

Profesjonalne usługi concierge w służbie idealnych podróży

W świadomości wielu Polaków concierge jest równoznaczny z asystentem, odpowiedzialnym za rezerwowanie biletów do teatru, czy też na samolot, co nie oddaje w pełni idei profesjonalnych usług. Firma Milesaway podczas organizowanych wyjazdów wakacyjnych lub służbowych, oferuje swoim klientom pomoc na wielu płaszczyznach, dbając o prestiż obsługiwanych osób i najwyższą jakość świadczonych usług.Słowo concierge wywodzi się ze średniowiecznej Francji. Określano tak osobę odpowiedzialną za utrzymanie palących się świec w pałacowych komnatach. Z upływem lat określenie ewoluowało i concierge stał się odpowiedzialny za umilanie czasu gościom. Obecnie usługi concierge są wyznacznikiem światowych standardów nowoczesnego luksusu i są kierowane do osób zamożnych, oczekujących stale profesjonalnej i dyskretnej asysty.

„Konsultanci concierge z Milesaway oferują dużo więcej niż tylko możliwość zaspokojenia przewidywalnych potrzeb podczas wyjazdów naszych klientów. Dzięki ogromnemu doświadczeniu, determinacji, pomysłowości i ciągłemu inwestowaniu w swój potencjał, sprawiamy, że organizowane przez nas wyjazdy nie mają sobie równych. Wyprawy w nieznane mogą wiązać się z szeregiem nieoczekiwanych zdarzeń, które potrafią zakłócić każdy urlop. Dlatego pozostajemy do ciągłej dyspozycji naszych klientów i zrealizujemy każde zadanie wyznaczając w ten sposób nowe standardy obsługi” – zapewnia Janusz Gałka, Dyrektor Generalny biura podróży Milesaway.

Czym zajmuje się współczesny concierge? Jest przede wszystkim doskonałym organizatorem czasu wolnego. Powinien być nie tylko sprawnym menadżerem, ale również osobą otwartą na świat, która nieustannie inspiruje swoich klientów. Osoba na tym stanowisku przede wszystkim dobrze zna swojego klienta i potrafi trafnie ocenić jego potrzeby. Jest specjalistą od zadań trudnych do wykonania. Concierge pamięta o zamówieniu prezentu na urodziny bliskiej osoby, podstawieniu limuzyny pod hotel, w którym odbyło się spotkanie biznesowe, ale także zagwarantuje, by podczas wakacji na Seszelach w apartamencie znalazł się odpowiednio schłodzony ulubiony gatunek szampana.

„Osoby przyzwyczajone do najwyższych standardów życia niejednokrotnie nie mają czasu na zaplanowanie wyczekiwanego urlopu, który w 100% spełni ich oczekiwania. Paradoksalnie wyjeżdżając na idealne wakacje, aby odpocząć od codzienności, klienci potrzebują konkretnych wygód i drobiazgów, do których przywykli. Zadaniem konsultantów concierge z Milesaway jest zapewnienie klientom tego, czego zapragną” – dodaje Janusz Gałka.

Konsultanci concierge z Milesaway spełniają marzenia, pomagają w organizacji wolnego czasu, zrealizują każdą, nawet z pozoru niemożliwą sprawę, kierując się zawsze zasadą unikalności i innowacyjności rozwiązań. Priorytetem Milesaway jest stuprocentowe zadowolenie klienta oraz gwarancja całkowitej dyskrecji powierzonych zadań.

źródło/autor: 38PR