Pokrowce ochronne Prestigio dla iPhone’a 4 – praktyczne i stylowe

Pokrowce ochronne Prestigio stanowią elegancki dodatek, który doskonale podkreśli nowoczesną linię urządzenia Apple. Pokrowce, dostępne w 8 wariantach kolorystycznych, wykonane są ze skóry lub tworzyw sztucznych. Oprócz efektownego wyglądu pokrowce oferują także praktyczne zabezpieczenie Twojego telefonu.

1 Asbis PL, iPhone 4, PrestigioDzięki trzem opatentowanym rozwiązaniem ochronią one delikatną powierzchnię ekranu, zabezpieczą porty i przyciski przed kurzem i zanieczyszczeniami, a także pozwolą na wyczyszczenie śladów użytkowania. Klapka pokrowca doskonale spełnia się w roli podstawki na biurko, co umożliwia wygodne korzystanie z szerokiego wachlarza funkcji multimedialnych oferowanych przez iPhone’a. Specjalnie wyprofilowany tył pokrowca doskonale współgra ze specyfiką wbudowanego aparatu, nie powodując odbić światła.

Sugerowana cena detaliczna: 80 PLN

Dystrybutorem marki Prestigio jest Asbis PL Sp. z o.o.

Dodatkowych informacji udzieli:

Izabela Idzikowska, Asbis PL
Tel. 22 33 71 552
e-mail: izabela.idzikowska@asbis.pl

Marka Prestigio oferuje swoim klientom ekskluzywne połączenie wysmakowanej elegancji, finezji, zaawansowanej technologii i artystycznego wizerunku. Oferuje produkty najwyższej jakości osobom, które cieszą się współczesnym stylem życia. W portfolio marki znajdują się multimedialne tablety MultiPady, nawigacja GPS, nettopy, rozwiązania do magazynowania danych, przenośne odtwarzacze DVD, torby na notebooki i wiele innych nowoczesnych akcesoriów komputerowych i produktów elektroniki użytkowej.

ASBIS Enterprises Plc ma siedzibę na Cyprze i specjalizuje się w dystrybucji sprzętu i oprogramowania komputerowego, rozwiązań mobilnych, komponentów IT i peryferiów, a także szerokiej gamy produktów informatycznych i urządzeń cyfrowych. Spółka założona w roku 1990, jest obecna w Europie Środkowo-Wschodniej, krajach nadbałtyckich, krajach byłego Związku Radzieckiego, na Bliskim Wschodzie i w Afryce Północnej, prowadząc sprzedaż w 75 krajach świata.Grupa dystrybuuje produkty wielu producentów, a także produkuje i sprzedaje produkty pod markami własnymi: Prestigio (pamięci zewnętrzne, oprawione w skóre akcesoria USB, urządzenia GPS, MultiPady itp.) i Canyon (odtwarzacze MP3, produkty sieciowe i inne urządzenia peryferyjne).

ASBIS posiada podmioty zależne w 26 krajach, zatrudnia ponad 1 200 osób i zaopatruje 32 tysiące klientów. Od października 2007 roku Spółka jest notowana na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie pod symbolem ASB (ASBIS).

 

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu