Kolorowe lato z Sony Vaio

Już w czerwcu zadebiutują w Vobis nowe modele notebooków z serii Sony Vaio. Zadbano w nich o nowy ciekawszy design, a oczy użytkowników na pewno będą cieszyć soczyste, pełne zmysłów kolory obudowy. Do tego wszystkiego, dodano jeszcze lepsze multimedialne możliwości sygnowane przez Sony.

1 SONY, SONY VAIO, VobisListę nowości otwiera odświeżona seria Y, zbudowana na wydajnej platformie AMD FUSION. Dzięki niej, użytkownik ma łatwy dostęp do cyfrowej rozrywki np. na ekranie telewizora HD, z wykorzystaniem kabla i interfejsu HDMI. 11,6-calowa matryca (1366 x 768 pix) i kompaktowe rozmiary, przy wadze zaledwie 1,46 kg, sprawiają, że jest to wyjątkowo mobilne urządzenie. Zapewnia to też wydajna 6-komorowa bateria, pozwalająca nawet na sześć godzin pracy, z dala od elektrycznego gniazdka. Będą dostępne aż trzy różne wersje kolorystyczne: biała, zielona oraz różowa. Ta ostatnia do kupienia wyłącznie w Vobis. Premierowa cena: 1999 zł.

Następnie mamy premierę w serii E. Tutaj nowością jest zupełnie nowy materiał obudowy, o unikalnej wyraźnej fakturze, pozwalającej zachować notebooka w czystości. Jego sercem, w zależności od modelu, jest procesor Intel Core i3-2310M oparty na nowej platformie Intela Sandy Bridge lub i5-2410, a za obsługę grafiki 3D i video HD odpowiada karta graficzna NVIDIA GeForce 410M. Dysk twardy ma pojemność 500 lub 640 GB, pamięć operacyjna RAM to 4 lub 6 GB, a w wyższych modelach znajdziemy też napęd combo Blu-Ray/DVD/RW. Standardem całej linii E jest m.in. 15,5-calowy wyświetlacz LED (1366 x 768 pix) oraz bezprzewodowe interfejsy Bluetooth i Wi-Fi plus porty USB i HDMI. Zaprojektowano trzy wersje kolorystyczne notebooka: czarna (grafit), granatowa oraz biała. Ta ostatnia, będzie do kupienia wyłącznie w Vobis, w promocyjnej cenie 2599 zł.

Jednocześnie Sony wprowadza na rynek nową serię CA: jej główną zaletą jest świetna ergonomia i mobilność oraz rozbudowane multimedialne możliwości. Odpowiadają za nie: procesor Intel Core i3-2310M oparty na nowej platformie Intela Sandy Bridge, karta graficzna AMD Radeon HD 6470M i 4 GB pamięci RAM. Matryca LED ma 14 cali (1366 x 768 pix), a całość uzupełnia m.in. dysk twardy o pojemności 500 GB oraz nowoczesne porty USB 3.0 i HDMI plus nowoczesne bezprzewodowe interfejsy Wi-Fi i Bluetooth. Do wyboru są aż cztery wersje kolorystyczne: pomarańczowa, czerwona, niebieska i soczyście zielona. Cena urządzeń z serii CA wynosi 2999 zł i będą one dostępne w sprzedaży pod koniec czerwca w salonach Vobis i na stronach sklepu internetowego Vobis.pl.

Wszystkie wymienione powyżej modele urządzeń, mają w komplecie system operacyjny Windows 7 Home Premium oraz specjalne multimedialne i narzędziowe oprogramowanie dedykowane dla notebooków Sony Vaio.

Szczegółowe dane techniczne i opisy można znaleźć na stronach Vobis.pl oraz Sony Vaio.

 

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu