Da Grasso promuje greckie przysmaki w internecie

Da Grasso – największa w Polsce sieć pizzerii i restauracji – rozpoczęła kampanię reklamową nowych greckich smaków. Działania będą prowadzone w internecie. Pod marką Da Grasso funkcjonuje blisko 220 lokali.

We wszystkich pizzerach i lokalach typu Express, od czerwca spróbować można wyjątkowych dań kuchni greckiej, przygotowanych w oparciu o tradycyjną recepturę, z uwzględnieniem polskich akcentów. Oprócz tradycyjnej i wyjątkowo cenionej w całej Europie lekkiej, sałaty greckiej, w menu Da Grasso dostępna jest także zapiekanka alla Moussaka i chlebek pita z kebabem oraz bukietem świeżych warzyw. Idealne dania w sam raz dla wielbicieli kuchni śródziemnomorskiej.

„Po sukcesie związanym z wprowadzeniem do menu nowych dań kuchni meksykańskiej, postanowiliśmy urozmaicić naszą ofertę o kolejne, wyjątkowe propozycje. Smaki Da Grasso Grecja promujemy na wp.pl – jednym z najpopularniejszych polskich portali internetowych” – powiedziała Magdalena Piróg, Wiceprezes Zarządu Da Grasso.

Kreacja opiera się na powszechnie rozpoznawalnych greckich motywach, a na głównym planie eksponowane są nowe produkty z menu. Oprócz kampanii w internecie przygotowane zostały materiały POS oraz konkurs dla klientów „Zostań Grekiem z Da Grasso”, w którym nagrodą główną jest wycieczka do Grecji dla dwóch osób.

Więcej informacji na www.dagrasso.pl

 

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu