Ayo zaśpiewa dla ASUSa

Już dziś, 16 czerwca, w warszawskim klubie M25 odbędzie się ekskluzywny koncert Ayo. Występ stanowi zwieńczenie kampanii Usłysz moc. Poczuj moc. promującej multimedialne notebooki ASUS serii N. Podczas występu artystka wykona swoje największe przeboje, m.in. „Down on my knees” oraz „Slow, Slow (Run, Run)”. Partnerem wydarzenia jest firma Intel Technology Poland.Wejściówki na koncert zostały rozlosowane wśród osób, które od kwietnia do czerwca 2011 roku zakupiły notebooka ASUS serii N. Aby wygrać podwójne zaproszenie, wystarczyło zalogować się na stronie www.seriaN.pl lub na profilu ASUS www.facebook.com/ASUS.polska, przesłać skan faktury potwierdzającej nabycie komputera oraz odgadnąć tytuły trzech utworów Ayo.

ASUS pamięta także o klientach, którym zabrakło szczęścia i nie znaleźli się w puli osób, do których wysłano zaproszenia na koncert. Wśród wszystkich klientów, którzy w czasie trwania promocji zakupili jeden z multimedialnych notebooków ASUS serii N, rozlosowane zostanie 500 pakietów bezpieczeństwa Norton Internet Security 2011.

Ayo urodziła się w 1980 roku w Niemczech. W jej żyłach płynie nigeryjsko-romska krew. Ta niespotykana mieszanka zaowocowała niezwykłym talentem muzycznym, wspaniałym głosem oraz niecodzienną urodą.

Imię piosenkarki – Ayo – w języku Joruba oznacza radość.

Wychowując się w atmosferze miłości do muzyki, stale podróżując i poznając nowych ludzi, było niemal oczywiste, że pewnego dnia zostanie artystką. Kiedy skończyła dziewiętnaście lat, przeniosła się do Londynu. Jednak dopiero Paryż, w którym zamieszkała jakiś czas później, okazał się miejscem, w którym mogła realizować swoje pasje muzyczne.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu