Perełki HAY już w ofercie StereoDesign.pl

Dywan z setek wełnianych, wielokolorowych kul, pierwsze na świecie krzesło wykonane w całości z materiału, dmuchany stołek z ultra cienkich płatów blachy – to tylko niektóre nowości firmy HAY, znanej z oryginalnego i pełnego humoru wzornictwa, dostępnych już w ofercie internetowego sklepu z wyposażeniem wnętrz Stereodesign.pl.Duńska marka HAY od lat zachwyca niestandardowymi pomysłami i pionierskim podejściem do materiałów, z których produkuje meble i artykuły wyposażenia wnętrz. Współpracuje z projektantami takimi jak Louise Campbell czy Leif Jørgensen. Internetowy sklep Stereodesign.pl, stawiający na jakość i oryginalne produkty, skutecznie omijając rafy „inspirowanego” lub podrabianego designu, poszerzył ostatnio ofertę o ponad trzydzieści nowych propozycji marki Hay.

Wśród nowości w Stereodesign.pl znalazł się m.in. hit ostatnich targów wnętrzarskich w Mediolanie, stołek Plopp projektu Oskara Ziety. Ten niezwykły przedmiot, stworzony z dwóch ultra cienkich warstw blachy, wytrzyma obciążenie nawet do dwóch ton, choć sam jest bardzo lekki. Każdy egzemplarz jest inny i niepowtarzalny. Dostępny jest w pięciu kolorach (biały, czarny, szary, żółty, stal nierdzewna) w cenie 1499 złotych.

W ofercie Stereodesign.pl znajdziemy już także pierwsze krzesło wykonane w całości z materiału i produkowane seryjnie – Nobody autorstwa duńskiego duetu projektantów, Borisa Berlina oraz Poula Christiansena, tworzącego pod nazwą Komplot Design. Krzesło spełnia wszelkie kryteria wyrobu ekologicznego: do produkcji użyto materiału nadającego się w 100% do recyklingu i pochodzącego ze zużytej wody oraz butelek. Dostępne jest w czterech wersjach kolorystycznych w cenie 1879 złotych. Pojawia się także w mniejszej wersji jako Little Nobody (wysokość 46 cm).

Kolejnym hitem marki Hay, dostępnym w Stereodesign.pl, jest dywan Pinocchio, stworzony z setek wielokolorowych wełnianych kul. Jego niezwykła forma ożywi każde wnętrze, a dzięki użyciu naturalnego materiału doskonale sprawdzi się także w pokojach dziecięcych. Dywan dostępny jest w dwóch zestawieniach kolorystycznych – Coral Black lub Orange – oraz czterech rozmiarach, o średnicy od 90 do 300 centymetrów, w cenie od 1429 do 14169 złotych.

W nowościach z oferty Stereodesign.pl znajdziemy także serię geometrycznych mebli modułowych One, na którą składa się fotel Other one, podnóżek Other One Ottoman, fotel Round One oraz siedzisko One projektu Leifa Jørgensena. Pełna oferta dostępna jest na stronie www.stereodesign.pl.

źródło/autor: Stereo Design

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu