Kompott projektuje okładkę dla prenumeratorów Malemena

Tagi:

Dokładnie rok temu magazyn Malemen postanowił dla swoich prenumeratorów stworzyć wyjątkowa kolekcjonerską okładkę. Do tej pory charakteryzowała się ona brakiem detali takich jak cena czy kod kreskowy, jednak bohater na obu okładkach pozostawał ten sam.  Tym razem, wraz z numerem czerwcowym poświęconym designowi, magazyn Malemen postanowił zejść z utartej drogi i zaprosił do współpracy  grupę projektową Kompott.

W jej skład wchodzą Maja, Krystian, Paweł i Marcin. Są to młodzi designerzy, którzy wyznaczają nowe trendy w designie. Na co dzień zajmują się product i furniture designem. Zanim zaczęli wspólną pracę, ich ścieżki stale przecierały się w Mediolanie, Londynie i Warszawie. Studiowali na zagranicznych uczelniach i pracowali dla dużych firm projektowych. Postanowili  wrócić do Polski i połączyć siły.  Mimo że pochodzą z różnych miejsc, każdy z nich wyznaje wspólne wartości. Chcą tworzyć design najwyższej jakości, który na całym świecie będzie kojarzony z Polską. Czują się odpowiedzialni za tworzenie kreatywnej atmosfery, która pozwoli na rozwój naszego kraju. Nie tylko we wzornictwie.

Jeszcze tylko do końca miesiąca prenumeratę magazynu MALEMEN obejmującą 11 numerów można kupić w cenie 59 zł. Więcej informacji na ten temat można odnaleźć na naszej stronie internetowej www.malemen.pl

 

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu