E-nnovation w nowym miejscu i terminie

Zmienia się miejsce i termin drugiej edycji konferencji „e-nnovation – more than experience”. Międzynarodowe spotkanie specjalistów biznesu internetowego, organizowane przez Grupę Allegro, odbędzie się 10-11 października w hotelu IBB Andersia w Poznaniu. Pojawią się na nim twórcy takich internetowych sukcesów jak LinkedIn, sławy e-commerce z Europy i świata, doświadczeni przedsiębiorcy, innowatorzy e-biznesu, a także znani blogerzy i freelancerzy.– Zależy nam, aby do Polski przyjechały sławy z e-commercowej ligi mistrzów – mówi Patryk Tryzubiak,  Dyrektor ds. Komunikacji Korporacyjnej Grupy Allegro. Niestety istniała obawa, że w pierwszym terminie zabraknie części zaproszonych gości. Dlatego konferencja odbędzie się kilka dni wcześniej, 10-11 października. Poza tym wydarzenie, organizowane na taką skalę wymaga odpowiedniej oprawy i atmosfery sprzyjającej rozwojowi biznesu, stąd wybór organizatorów padł na hotel IBB Andersia w Poznaniu.

Osoby, które już dokonały rejestracji w pierwszym terminie, będą mogły uczestniczyć w konferencji na dotychczasowych warunkach lub otrzymać zwrot pieniędzy. Organizator skontaktuje się z każdym z nich. Więcej informacji można uzyskać pod adresem e-mail: conference@e-nnovation.pl. Zgłoszenia można dokonać na stronie konferencji http://e-nnovation.pl/

W zeszłym roku e-nnovation gościło ponad 20 prelegentów i 500 uczestników z Polski i świata. Przy okazji drugiej edycji organizatorzy planują zaprosić jeszcze więcej przedstawicieli e-biznesu z różnych krajów, nie tylko europejskich. E-nnovation w trakcie dwóch dni konferencji stanie się platformą wymiany opinii i doświadczeń. Uczestnicy e-nnovation będą mieli okazję poznać sekrety największych przedsięwzięć internetowych, które ukształtowały globalny rynek e-commerce. Gościem konferencji będzie m.in. Eric Ly – współzałożyciel LinkedIn, najpopularniejszego społecznościowego serwisu biznesowego skupiającego ponad 100 mln użytkowników na całym świecie, który ostatnio debiutował na nowojorskiej giełdzie.

Konferencja kierowana jest do osób zajmujących się e-biznesem – przedstawicieli branży z Europy Środkowo-Wschodniej, właścicieli sklepów internetowych, dostawców rozwiązań i technologii wspierających e-commerce, początkujących e-przedsiębiorców, inwestorów, blogerów.  E-nnovation to także wartościowe spotkanie dla managerów odpowiedzialnych za rozwój i działalność firm w internecie, osób zajmujących się e-marketingiem i aktywnością w social media.

Organizatorem e-nnovation jest Grupa Allegro, do której należą 72 serwisy e-commerce w 16 krajach, głównie w Europie Środkowo-Wschodniej m.in.: na Ukrainie, Białorusi, Słowacji oraz w Czechach, Kazachstanie, Rumunii, Bułgarii, Rosji i Węgrzech.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu