CitiDirect.pl – nowy serwis dla firm on-line

Klienci korporacyjny i firmowi Citi Handlowy mogą już korzystać z przygotowanego specjalnie dla nich serwisu informacyjnego CitiDirect.pl. Nowy serwis pełni rolę platformy, przez którą klienci mogą dostać się do systemu bankowości elektronicznej aby kompleksowo zarządzać rachunkiem bankowym oraz uzyskać pełny dostęp do zgromadzonych na nim środków, jak również uzyskać wsparcie w zakresie obsługi systemu. Dodatkowo zebrano tu wiele przydatnych informacji i funkcji.

Na CitiDirect.pl pod jednym adresem zgromadzono wszystko, co może być przydatne dla użytkowników systemu – dokumenty, pomoc, podręczniki do korzystania z systemu czy materiały i informacje niezbędne dla dokonywania zmian ustawień, linki do szkoleń on-line, kalkulator NRB/IBAN, kontakty do banku. Treści zawarte na stronie prezentowane są w przejrzystej i nowoczesnej formie, przez co korzystanie z serwisu jest intuicyjne i efektywne. Co ważne, serwis powstał w oparciu o opinie i uwagi klientów – i nadal zachęca do dzielenia się opiniami w przygotowanej ankiecie. Także z myślą o klientach umożliwiono wybór układu strony –do lewej lub prawej krawędzi przy wykorzystaniu opcji „catch & drop”

„W Citi Handlowy wciąż szukamy kolejnych innowacji, które usprawnią istniejące procesy i otworzą nowe możliwości biznesowe dla naszych Klientów. Innowacje to nie tylko nowe produkty czy usługi, ale również serwis i systemy wspomagające. Takim rozwiązaniem jest nowy serwis informacyjny bankowości elektronicznej CitiDirect” – powiedziała Małgorzata Wojciechowska, Szef Pionu Bankowości Transakcyjnej Citi Handlowy.

Nowa strona i film o niej pod adresem: http://www.citidirect.pl

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu