2theloo, czyli toalety XXI wieku już w Polsce

Tagi:

Dizajnerskie i nowoczesne; wyposażone w najwyższej klasy ceramikę łazienkową, a do tego czyste, pachnące i przyjazne dla środowiska – takie będą już od 22 czerwca toalety międzynarodowej sieci 2theloo na Dworcu Centralnym w Warszawie.

Większość turystów korzystających z polskich dworców prędzej czy później ma ten sam wspólny problem –jak skorzystać z publicznych toalet z najmniejszym szwankiem nie tylko na ciele, ale i duszy. Jedną z takich „mrożących krew w żyłach“ wypraw – szlakiem warszawskich toalet publicznych uwiecznił w sieci turysta na portalu „onet podróże“

W tym świetle międzynarodowy koncept toalet 2theloo, który już w tym miesiącu wejdzie do naszego kraju będzie prawdziwym zbawieniem dla turystów i warszawiaków korzystających z warszawskiego Dworca Centralnego w Warszawie. 22 czerwca br o godz. 11:00 odbędzie się uroczyste otwarcie pierwszej z kilku toalet, które znajdą się na warszawskim Dworcu PKP a wkrótce i na innych dworcach w kraju. Polska dołączy do takich Państw jak Holandia, Belgia, Niemcy, Hiszpania, Portugalia, w których kocept 2theloo już działa ku zadowoleniu korzystających.

Ten nowatorski koncept przygotowany został specjalnie z myślą o przestrzeni publicznej: dworcach kolejowych, centrach handlowych, lotniskach oraz głównych, handlowych ulicach miast europejskich. Czystością i jakością oraz komfortem korzystania, toalety 2theloo można porównać jedynie do tych domowych. Duży nacisk położony jest na czystość i higienę którą zapewnia specjalnie wyszkolony, stale obecny personel sprzątający oraz elektroniczna, bezdotykowa armatura. Do wygodnej i przestronnej kabiny podróżujący może wejść z walizką, jest miejsce na postawienie torby czy powieszenie płaszcza. A w środku czeka go relaksacyjna muzyka oraz kilka chwil sam na sam z …wielkim szympansem, strusiem, panem na sedesie lub widokiem na warszawską Starówkę, bo takie, często zabawne fototapety zaskakują we wnętrzach ubikacji 2theloo.

Specjalnie zaprojektowane, funkcjonalne boxy umywalkowe zapewniają komfort i prywatność, tak, by każdy klient miał do dyspozycji własną przestrzeń z mydłem, ręcznikami i koszem na śmieci oraz miejscem na powieszenie torebki.

Kapitalnym, a unikalnym w skali świata, pomysłem jest połączenie toalet z małym sklepem z artykułami higienicznymi takimi jak: tampony, podpaski, dziecięce pieluchy, zestawy do golenia, mini make up, chusteczki odświeżające i jednorazowe maty do przwijania dzieci itp. oraz kawą, wodą i oryginalnymi prezentami. Korzystanie z toalety jest wprawdzie płatne lecz klient odzyskuje uiszczoną opłatę w formie upustu przy zakupach w sklepie 2theloo. Wykorzystując najnowocześniejsze światowe rozwiązania opłata uiszczana jest w specjalnym automacie, który drukuje kupon i wydaje resztę a nie jak w dotychczasowym polskim standarcie: pani toaletowa i talerzyk.

Standardem w 2theloo są także specjalne pomieszczenia dla osób niepełnosprawnych i matek z dziećmi. Małe muszle klozetowe zyskają sympatię maluchów, a obszerne przewijaki zapewnią komfort opiekunom niemowląt. Dodatkowo, toalety2theloo są przyjazne dla środowiska i zużywają około 40% wody mniej niż toalety standartowe.

Jeśli więc na Euro 2012 nie zdążymy ze stadionami to przynajmniej toalety będziemy mieć na najwyższym, światowym poziomie.

www.2theloo.com

 

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu