Maskotka za zameldowanie się w Porcie Lotniczym Gdańsk im. Lecha Wałęsy

W celu zapewnienia najwyższych standardów obsługi Port Lotniczy Gdańsk im. Lecha Wałęsy zmienia się, rozbudowuje i otwiera na nowe technologie. W związku z uruchomieniem nowego punktu informacji lotniskowej przez firmę LS Airport Servises S.A uruchomiono promocję dla korzystających z narzędzi geolokacyjnych w telefonach i portalach społecznościowych.Rozbudowa infrastruktury na terenie Portu Lotniczego w Gdańsku w tym m.in. budowa nowego terminalu pasażerskiego T2 czy zawiązanie współpracy na profesjonalną obsługę punktu informacji lotniskowej, to przykłady działań w świecie realnym. W świecie wirtualnym Port Lotniczy Gdańsk im. Lecha Wałęsy także się zmienia. Uruchomienie tabeli rozkładu lotów na stronie internetowej Portu Lotniczego oraz komunikacja z pasażerami poprzez profil na portalu społecznościowym Facebook to znak, że zmiany podążają za potrzebami pasażerów. Dostrzegamy, że w ostatnim czasie rośnie grupa odbiorców, którzy zasoby Internetu przeglądają przy pomocy telefonów komórkowych oraz serwisów geolokalizacyjnych takich jak Facebook czy Forsquare. Dla tej grupy pasażerów przygotowaliśmy promocję.

Używając serwisów geolokalizacyjnych szybko zameldujesz się w miejscu, w którym aktualnie przebywasz, tym samym polecając je znajomym.

Zamelduj się w Porcie Lotniczym Gdańsk im. Lecha Wałęsy i przyjdź do nowo otwartego Punktu Informacji Lotniskowej. Dla pierwszych 200 osób, które to zrobią, przygotowaliśmy maskotki Portu Lotniczego Gdańsk im. Lecha Wałęsy.

źródło/autor: Projekt PR

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu