KupTerazTaniej.pl – nowy serwis o tanim kupowaniu w sieci

Jak kupić taniej mieszkanie? Gdzie znaleźć najbardziej atrakcyjną ofertę na wakacyjny urlop? Jaką część Twojej pensji zjada inflacja? W jaki sposób wybrać najtańszy kredyt? Nie wiesz, jak bezpiecznie płacić w Internecie? Odpowiedzi na te, i wiele innych pytań dotyczących kwestii oszczędnego życia znajdziesz w nowym serwisie tematycznym Kupteraztaniej.pl.W dobie rosnących cen warto poznać prosty sposób na tańsze zakupy. Takim sposobem są zakupy w internetowej sieci. Serwis Kupteraztaniej.pl w całości jest poświęcony idei taniego kupowania w sieci. Tu dowiesz się nie tylko, gdzie i jak kupować taniej, ale także jak wybrać najtańszy kredyt, konto bankowe, jak tanio spędzić urlop. Specjaliści z firmy PayU, która dostarcza profesjonalne rozwiązania płatnicze, podpowiedzą o czym pamiętać zawierając transakcje i jak w błyskawiczny sposób zapłacić w Internecie.

Wielu Polaków ciągle jeszcze nie robi e-zakupów, ponieważ obawia się płacić w sieci. Chcemy na KupujTaniejTeraz.pl pokazać, że płacenie za zakupione w Internecie produkty jest nie tylko bezpieczne, ale także szybkie i wygodne – komentuje Marcin Jabłoński, Członek Zarządu spółki PayU SA.

Serwis gromadzi w jednym miejscu wszelkie informacje dotyczące tego, jak zaoszczędzić kupując w sieci, nie tracąc na jakości nabywanych towarów i usług – to myśl, która przyświecała twórcom serwisu. Oprócz bogatego kompendium tekstów o charakterze edukacyjno-poradnikowym, serwis zawiera liczne narzędzia pozwalające wyszukać najbardziej atrakcyjne oferty w sieci oraz liczniki pokazujące m.in., jak inflacyjny potwór, nazwany przez twórców serwisu „Drozilla”, pochłania nasze zarobki.

Korzystając z naszego serwisu użytkownicy dowiedzą się m.in. jak zoptymalizować koszty utrzymania życia przy zachowaniu dotychczasowej jakości. Wiele osób nie wie, że ten sam produkt lub usługa może kosztować dużo taniej, jeśli zostanie zakupiony w sieci. My podpowiadamy, jak znaleźć najbardziej atrakcyjną ofertę za jak najmniejsze pieniądze – mówi Marcin Dziadkowiak, zastępca redaktora naczelnego Bankier.pl.

Przy tworzeniu serwisu Kupteraztaniej.pl współpracowały zespoły serwisów PayU, Ceneo.pl, Bankier oraz Citeam.pl, należące do Grupy Allegro.

źródło/autor: PayU

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu