KOMFORT otworzył dwa sklepy franczyzowe

11 czerwca 2011 r. Komfort otworzył dwa nowe sklepy franczyzowe w Jarocinie i w Zduńskiej Woli. Jednocześnie sieć poszukuje kolejnych franczyzobiorców. Na 2011 r. zaplanowanych jest otwarcie 24 sklepów partnerskich.

Sieć franczyzowa Komfortu powiększyła się o dwa nowe sklepy w Jarocinie i w Zduńskiej Woli. Tym samym trwa realizacja planu rozwoju na 2011 rok, zakładającego otwarcie w Polsce 24 franczyz i około 5 sklepów własnych.

„Nasza sieć franczyzowa w Polsce rozwija się zgodnie z planem. Nowym inwestorom umożliwiamy obecnie rozłożenie połowy kwoty inwestycji na 5 rat. Dla franczyzobiorców, którzy otwierają kolejny sklep pod naszą marką mamy bardziej atrakcyjne warunki. Umożliwiamy rozłożenie całej kwoty na 10 rat” – mówi Anna Klinowska Dyrektor ds. Rozwoju Sklepów Komfort SA.

Sklepy franczyzowe KOMFORT powstają w miastach liczących 30-80 tys. mieszkańców. Warunkiem przystąpienia do sieci jest posiadanie działalności gospodarczej oraz kapitału na inwestycję początkową w wysokości od 90 do 120 tys. zł i dysponowanie lokalem własnym lub wynajmowanym o powierzchni od 300 do 400 m2. Oferta handlowa Komfortu obejmuje panele, podłogi drewniane, wykładziny, dywany, drzwi, a także firany i zasłony.

Obecnie poszukiwani są kandydaci na franczyzobiorców m.in. w takich miastach jak: Lębork, Stalowa Wola, Świdnica, Września, Kutno, Dzierżoniów.

Sieć Komfort liczy obecnie 158 sklepów z czego 149 sklepów w Polsce ( 110 własnych i 39 franczyzowych), 7 sklepów w Czechach i 2 na Słowacji.

 

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu