Podnieś swoje kwalifikacje zawodowe i znajdź wymarzoną pracę z portalem dlakariery.pl

Portal internetowy www.dlakariery.pl to nowa platforma edukacyjna, gdzie każdy użytkownik bez ponoszenia żadnych opłat może poszerzać swoją wiedzę w zakresie podwyższania kwalifikacji zawodowych oraz zdobywania nowych kompetencji. Strona kierowana jest nie tylko do doświadczonych pracowników, ale również do tych dopiero startujących na rynku pracy.

Strona podzielona jest na trzy główne działy: artykuły, linkotekę oraz hobby. Pierwszy z nich zawiera zbiór poradnikowych artykułów tworzonych przez ekspertów serwisu. Użytkownik odwiedzający tą sekcję dowie się jak napisać CV, aby było zauważone przez potencjalnego pracodawcę czy jak radzić sobie ze stresem na pierwszej rozmowie rekrutacyjnej. Kolejny obszar to linkoteka, gdzie użytkownik znajdzie spis ciekawych publikacji internetowych, podlinkowanych do strony na której ukazał się dany materiał. Natomiast ostatnia sekcja to dział lifestyle, który zawiera ciekawe artykuły związane z tematyką gotowania, fotografii czy sportu.

Na stronie regularnie umieszczane są publikacje, poradniki oraz opinie ekspertów dot. najnowszych ciekawostek i informacji związanych z rynkiem pracy. Dzięki takiemu rozwiązaniu użytkownik będzie zawsze na bieżąco i nie ominie go żadna potencjalna zmiana w kodeksie pracy czy publikacja raportu branżowego.

Ciekawym i innowacyjnym elementem strony jest postać „profesorka” – wirtualnego przewodnika po całej platformie, która pojawia się w zakładce „nasza misja”. Z pewnością ułatwi on użytkownikom poruszanie się po stronie.

 

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu