Orsay, Ecco Shoes, La Vantil i Yes – nowymi najemcami Galerii Korona Kielce.

Kwiecień i maj zaowocowały nowymi umowami. W Galerii Korona Kielce pojawią się marki wyjątkowe, znane mieszkańcom Kielc, ale też zupełnie dla nich nowe.

„Thank God I’m a woman” zdają się mówić sloganem firmowym klientki ORSAY. W salonach tej sieci znajdziemy modne i korzystne cenowo stroje, na które pozwolić mogą sobie wszystkie kobiety. W blisko sześciuset sklepach przyjemną atmosferę zapewniają kompetentne sprzedawczynie, przejrzysta prezentacja strojów oraz inspirujące wystawy. Sklep w Galerii Korona Kielce będzie miał 181 m kw. powierzchni. – Uważamy, że to miasto jest atrakcyjną lokalizacją dla naszych salonów – mówi Alina Andrejczuk, menedżer ekspansji marki ORSAY. – Jesteśmy zadowoleni z naszych dotychczasowych kieleckich sklepów, a w Galerii Korona Kielce mamy bardzo dogodną lokalizację: na parterze, w pobliżu głównego wejścia.

Od stóp do głów

Mieszkańcy Kielc i okolic znają też sieć Ecco, skandynawską firmę obuwniczą. – Miasto Kielce ma potencjał na dwa sklepy Ecco – uważa Tomasz Malicki, członek zarządu Ecco Shoes Poland Sp. z .o.o. Dlaczego sieć wybrała na nowy sklep właśnie Galerię Korona Kielce? – Zadecydowała lokalizacja – przyznaje Tomasz Malicki. Salon Ecco będzie miał 126 m kw. powierzchni.

Galeria pozyskała też najemców, których próżno szukać nie tylko w samych Kielcach, ale i w całym województwie świętokrzyskim. Mowa o marce związanej z bielizną La Vantil. Salony La Vantil oferują swoim klientkom markową bieliznę, a także wyroby pończosznicze i inspirujące dodatki. W tej chwili świat zmysłowej bielizny dostępny jest jedynie w czternastu lokalizacjach w kraju. W Galerii Korona Kielce świat ten będzie miał 60 m kw. powierzchni.

W województwie świętokrzyskim nie ma do tej pory też jeszcze żadnego salonu YES. To musi się zmienić! Wszak marka ta od trzech dekad pomaga odnaleźć ideał piękna zaklęty w biżuterii. Każdy z blisko stu istniejących już w całej Polsce Sklepów Jubilerskich YES oferuje i gwarantuje unikalne wzornictwo oraz najwyższą jakość. Będzie ona oferowana na 49 m kw. powierzchni salonu w kieleckim centrum handlowym. YES wybrał Galerię Korona Kielce z trzech powodów: – Dobry projekt, dobre towarzystwo, dobre miejsce – wymienia Paweł Korobacz, dyrektor sieci detalicznej YES.

Nie tylko zakupy

Galeria Korona Kielce przyciąga znane marki, których do tej pory brakowało mieszkańcom Ziemi Świętokrzyskiej. Tu właśnie powstanie pierwszy w regionie sklep sieci Piotr i Paweł. Obiekt handlowy o powierzchni 2000 m kw. będzie jednym z większych sklepów marki Piotr i Paweł – średnia powierzchnia sprzedażowa tej sieci wynosi bowiem 1100 m kw. Również pierwszy w województwie sklep marki Intersport zostanie otwarty w Galerii Korona Kielce. W salonie tej marki można będzie kupić wysokiej klasy akcesoria sportowe.

Ale Korona Kielce to nie tylko zakupy na najwyższym poziomie. To również wysmakowana rozrywka oraz dbanie o zdrowie i sylwetkę. Na obecność w centrum zdecydowało się Multikino, które klientom galerii zafunduje seanse w dziewięciu salach. A Klub Squash w części rekreacyjno-rozrywkowej jako jedyny w województwie będzie oferował aż pięć kortów, na których będzie można oddać się zdrowej rywalizacji. W Galerii Korona Kielce znajdzie się również pierwsza w regionie apteka Super-Pharm, która oferuje prócz medykamentów także artykuły drogeryjne i perfumeryjne.

Galeria Korona Kielce powstaje od 23 września 2010 r. (wtedy to wmurowano kamień węgielny pod budowę tej oczekiwanej przez mieszkańców inwestycji) w centrum miasta. Budowie centrum towarzyszą też inwestycje drogowe, dla wygody klientów i okolicznych mieszkańców. Wszystkie powstające tu lokale handlowo-usługowe, punkty gastronomiczne oraz część rozrywkowo-rekreacyjna będą miały łączną powierzchnię ok. 36 000 m. kw. Galeria Korona Kielce ma zostać otwarta w pierwszym kwartale 2012 roku.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu