Makijaż nie tylko upiększający…

Wraz z nadejściem lata zmienia się aura. Z radością odwieszamy do szafy ciepłe płaszcze, kurtki i zamieniamy naszą garderobę na lżejszą i bardziej kolorową. Stosujemy, również inną pielęgnację twarzy i ciała, a także zmieniamy makijaż.

Na czas lata pragniemy wyeksponować naturalne piękno naszej urody i rezygnujemy z ciemnych, intensywnych kolorów w makijażu oczu, na rzecz delikatnych, subtelnych i lekkich odcieni. Odkładamy również kosmetyki o ciężkich, kremowych konsystencjach i aplikujemy znacznie lżejsze i delikatniejsze formuły, by latem makijaż nie tworzył na skórze zbyt dużej warstwy kosmetyku i tym samym nie powodował uczucia ciężkości.

Lekkość

Mineralne kosmeceutyki Jane Iredale, będą stanowiły doskonałą alternatywę nie tylko w upalne dni podczas kąpieli słonecznych, ale nawet podczas kąpieli w morzu czy jeziorze!!! Mineralne bazy Jane Iredale są produktami łączącymi właściwości aż czterech formuł przeznaczonych do makijażu. Perfekcyjnie zastępują fundament makijażu czyli: podkład, puder i filtr przeciwsłoneczny SPF 20 ( w przypadku prasowanych pudrów mineralnych oraz mineralnych pudrach sypkich). Kosmeceutyki mineralne nie zawierają substancji wiążących poszczególne składniki kosmetyku tj. talk. Jedna aplikacja zapewnia całodniowe pokrycie skóry.

Ochrona skóry w lecie

Mineralne pudry prasowane i sypkie zawierają naturalne filtry przeciwsłoneczne, (dwutlenek tytanu i tlenek cynku) które zapewniają natychmiastowa ochronę słoneczną przed szkodliwym działaniem promieniowania. Dodatkową zaletą tego makijażu jest jego wodoodporność. Pozostanie on na twarzy nawet przez 80 minut przebywania w wodzie. Dlatego też, kosmetyki Jane Iredale polecane są osobą uprawiającym sporty wodne jak nurkowanie czy windsurfing.

Pielęgnacja w makijażu

Kosmeceutyczne składniki gwarantują wysoką jakość makijażu leczniczego, który dzięki łatwej aplikacji oraz lekkiej konsystencji będzie doskonale korygował defekty skóry. Makijaż ten pielęgnuje skórę objętą przebarwieniami, trądzikiem młodzieńczym czy różowatym, jak również zakamufluje sińce i blizny. Jest to idealne rozwiązanie dla osób poddanych zabiegom medycyny estetycznej.

Stosowanie kosmeceutyków mineralnych zapewni naszej skórze nieskazitelny wygląd, a także będzie zapobiegać procesom starzenia dzięki farmaceutycznej zawartości witamin, antyutleniaczy oraz naturalnej blokady przeciwsłonecznej (tlenku cynku i tytanu). Produkty Jane Iredale nie zatykają porów skóry dzięki czemu może ona prawidłowo oddychać i funkcjonować.

Makijaż leczniczy Jane Iredale odbija światło, doskonale koryguje zmarszczki i nadaje skórze iluzję perfekcji. Skóra jest rozświetlona, wygląda znacznie lepiej niż w tradycyjnym makijażu.

Kolorystyka

Kolorystyka makijażu Jane Iredale na sezon letni to kwintesencja subtelności i delikatności. Make up ma podkreślić i wydobyć naturalne piękno drzemiące w każdej kobiecie. Najważniejszym elementem są oczy zaakcentowane jasnym połyskującym cieniem w kolorze lila. Usta są jasne i delikatnie połyskujące. Delikatny kolor podkreślający kości policzkowe harmonizuje z barwą cienia położonego na powiekach.

Dlatego cieszmy się latem, słońcem i pięknym wyglądem ale nie zapominajmy przy tym o zdrowiu i odpowiedniej pielęgnacji naszej skóry. Ponieważ to ona, powinna być naszą największą ozdobą.

Kosmetyki Jane Iredale znajdziesz na www.sklepjaneiredale.pl

 

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu