LOTOS – Subaru Poland Rally Team gotowy do Rajdu Karkonoskiego

Trzy przejazdy 2,8-kilometrowego odcinka Nielestno – Czernica wystarczyły załodze LOTOS – Subaru Poland Rally Team do skontrolowania ustawień STI przed 26. Rajdem Karkonoskim.

1 Kamil Heller, LOTOS - Subaru Poland Rally Team, Wojtek ChuchałaPodczas dwóch dni testów przed zawodami Wojtek Chuchała sprawdzał różne warianty setupu, więc oficjalny „testowy” był jedynie potwierdzeniem ich skuteczności. Popularny Siemanko wraz ze swoim pilotem, Kamilem Hellerem, w dobrych nastrojach przystąpią do dwóch dni zmagań w Kotlinie Jeleniogórskiej.

– Trasa testowego była mocno śliska, a sam odcinek szybki, techniczny i bardzo dziurawy. Po pierwszym przejeździe byłem zadowolony, że mamy tutaj takie oesy. Sprawdziliśmy setupy i wybraliśmy najlepszy na te warunki. Czekamy na dwa dni ścigania, żeby pojechać więcej, niż tylko te trzy kilometry. Już nie możemy się doczekać i mamy nadzieję, że wszystko zadziała perfekcyjnie – komentował Wojtek Chuchała.

– Jesteśmy już po zapoznaniu i po odcinku testowym. Tak jak się spodziewaliśmy, oesy są bardzo trudne i techniczne. Testowy był fragmentem odcinka Nielestno – było bardzo szybko, a wraz z kolejnymi przejazdami poprawialiśmy czasy. Jesteśmy pozytywnie nastawieni przed rajdem, wiemy jednak, że ten weekend będzie bardzo pracowity – mówił Kamil Heller.

 

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu