Czerwcowe nowości w VOD – Domowej Wypożyczalni Filmowej Cyfrowego Polsatu

W czerwcowe dni i wieczory telewizory abonentów Cyfrowego Polsatu będą przyciągać niczym magnez. VOD – Domowa Wypożyczalnia Filmowa będzie kusić różnorodnością gatunków oraz gwiazdorską obsadą.

Mega hity kina science – fiction, jak np. „Tron: Dziedzictwo” przykują uwagę wielbicieli dużego ekranu, komedie romantyczne trafiają do domów widzów niczym „Śniadanie do łóżka”, animowane produkcje zabiorą całe rodziny w uroczą podróż z „Zakochanym wilczkiem”, do opanowania gromkiego śmiechu po seansach komediowych niezastąpiona okaże się „Policja zastępcza”, a wszyscy abonenci spotkają się w „The Social Network”.

Ludzkie namiętności

„The Social Network” Davida Finchera, jednego z najciekawszych reżyserów ostatnich lat, to hit, który zdobył 3 Oscary. Przedstawia biografię twórcy największego portalu społecznościowego – Facebooka. Solidny scenariusz, dobra gra aktorska, trafny portret osobowościowy głównego bohatera, pogłębiona analiza ludzkich namiętności oraz Justin Timberlake w jednej z głównych ról, to klucze do sukcesu, na który ten film z pewnością zasłużył.

Joseph Kosinski, debiutant w fotelu reżysera, postanowił oczarować widownię efektami wizualnymi najnowszej generacji. Jeden z najbardziej oczekiwanych filmów ostatnich miesięcy – „Tron: Dziedzictwo” przenosi widzów w wirtualny świat, w którym młody człowiek poszukuje swojego zaginionego 25 lat temu ojca i wspólnie z nim wyrusza w niezwykle ekscytującą podróż. Zderzenie świata realnego z jego cyfrowym odpowiednikiem niejednego widza zmusi do refleksji, a przed ekrany z pewnością przyciągnie wielbicieli kultowej klasyki kina sci-fi z 1982 r. pt. „Tron”.

Mimo że Dzień Dziecka już za nami, VOD – Domowa Wypożyczalnia Filmowa Cyfrowego Polsatu nie zapomina także o najmłodszych widzach. W czerwcu „Zakochany wilczek” zaprosi całe rodziny w urokliwą, animowaną podróż pełną ciekawych przygód, interesujących postaci, ciepłych emocji i dobrego humoru.

Codzienna dawka adrenaliny

„RED” to opowieść o emerytowanych agentach CIA, którzy trafiają na celownik Agencji. Aby ocalić życie zmuszeni są ponownie wkroczyć do akcji. Film jest adaptacją sensacyjnego komiksu Warena Ellisa i Cully’ego Hamnera. Ekranizacja utrzymana jest w gatunku tak dobrze znanego szerszej widowni kina akcji wzbogaconego dobrym humorem i inteligentnymi dialogami. Robert Schwantke do swojego najnowszego projektu zaprosił hollywoodzkie gwiazdy. Helen Mirren jest jak zawsze urzekająca, John Malkovich nieodgadniony, Bruce Willis intrygujący, a Morgan Freeman opanowany. Można się o tym przekonać, sięgając do VOD – Domowej Wypożyczalni Filmowej Cyfrowego Polsatu.

„Pozwól mi wejść” to amerykański remake w reżyserii Matta Reevesa szwedzkiego filmu grozy z 2008 roku, który w krótkim czasie zyskał rzeszę wiernych fanów. W nowej odsłonie reżyserowi udało się pogodzić wierne odwzorowanie fabuły pierwowzoru z kompletnie nową wymową filmu. Zimna kalkulacja, surowe emocje i nieustające napięcie przyciągną przed ekrany wszystkich amatorów historii o wampirach.

Kolejną propozycją kina akcji Cyfrowego Polsatu jest „S.W.AT. Miasto w ogniu”. Film opowiada historię eksperta taktyk terrorystycznych, który niespodziewanie musi zmierzyć się z nieplanowanym kryzysem z przetrzymywanymi zakładnikami oraz płatnym zabójcą, który jest jego inicjatorem. Uroku filmowi dodaje wątek miłosny oraz Robert Patrick w roli inteligentnego szaleńca.

Z dowcipem w roli głównej

Z komedii romantycznej Krzysztofa Langa, pt. „Śniadanie do łóżka” wyłania się smakowita opowieść o perypetiach młodego, ambitnego kucharza, który niespodziewanie zostaje celebrytą i musi zmierzyć się z wszystkimi konsekwencjami sławy. Gwarantem niezapomnianej uczty są gwiazdy polskiej sceny filmowej. Do żeńskiej części widowni z ekranu puści oczko Tomasz Karolak i Piotr Adamczyk, a męska część widzów na pewno zaangażuje się w zażegnanie konfliktu Izabeli Kuny i Małgorzaty Sochy.

„Policja zastępcza” Adama McKaya, twórcy filmu pt. „Bracia Przyrodni”, to nietuzinkowa historia dwóch policjantów, którzy wprost zza biurek muszą wkroczyć do akcji w terenie. Kryminalna intryga okraszona bardzo dużą dawką dobrego humoru nie pozostawia miejsca nawet na jedną chwilę znudzenia. Najlepszym gwarantem dobrej zabawy jest obsada na czele z Willem Ferrellem, Markiem Wahlbergiem, Evą Mendes i Michaelem Keatonem.

Zabawną historię o nietolerancji i hipokryzji zarówno w amerykańskim ogólniaku, jak i społeczeństwie zza oceanu opowiada kolejna komedia romantyczna z czerwcowego repertuaru VOD – Domowej Wypożyczalni Filmowej Cyfrowego Polsatu. Filmowa „Łatwa Dziewczyna” z powodu plotki zostaje odrzucona przez rówieśników i napiętnowana przez dorosłych. Z czasem postanawia nie walczyć z oszczerstwami, ale wykorzystać je do osiągania własnych korzyści.

Jeszcze więcej powodów do spotkania z X muzą

W czerwcowej ofercie VOD – Domowej Wypożyczalni Filmowej nie zabraknie mocnych obrazów zapewnianych przez kino akcji i grozy, m.in. w filmach: ”Maczeta”, „13”, „Pandorum”, „Diabelskie Igraszki”, „88 minut”. Dla uspokojenia emocji platforma przygotowała także liczne propozycje familijne, komediowe i obyczajowe, m.in. „Centurion”, „Dzieciaki rządzą”, „Piekna”, „Redukcja”, „Max i Spółka”, „Nie cierpię Walentynek”, „Quid pro Quo”, „Ciało bardzo niepedagogiczne”, „Sunday School Musical”, „Galerianki”.

Przypominamy, że w czerwcu nadal będzie można powrócić do głośnych majowych nowości, takich jak: „Zaplątani”, „Jedz, módl się, kochaj”, „Chloe”, „Pirania” czy „Sezon na misia 3”.

Z bieżącą ofertą filmową VOD – Domowej Wypożyczalni Filmowej Cyfrowego Polsatu można zapoznać się na trzy sposoby: w elektronicznym przewodniku po programach na VOD 51 – VOD 65 oraz VOD 49 (po naciśnięciu na pilocie „i” lub EPG/Guide/G), w Centrum Obsługi Klienta pod nr tel. 0801 08 08 08, 222 127 222, 699 00 22 22* oraz na stronie www.cyfrowypolsat.pl.

Każdy film można zamówić przez SMS, telefonicznie lub za pośrednictwem http://www.cyfrowypolsat.pl/.

* Opłata zgodna z planem taryfowym operatora.

 

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu