Przejdź do treści

Conversion nowym partnerem certyfikowanym firmy Tealium Inc.

Firma Conversion, specjalizująca się w analityce internetowej i optymalizacji stron WWW pod konwersję, poszerza swoją ofertę o usługi związane z wdrażaniem innowacyjnych narzędzi firmy Tealium.Amerykańska firma Tealium Inc. – wiodący dostawca zaawansowanych narzędzi, pozwalających na zarządzanie skryptami śledzącymi w ramach kodu witryny internetowej – ogłosiła, że do grona jej partnerów certyfikowanych dołączyła polska firma Conversion. W ten sposób klienci firmy Conversion otrzymali możliwość wykorzystania narzędzi amerykańskiego dostawcy w celu efektywniejszego i oszczędniejszego zarządzania swoim serwisami internetowymi. Więcej informacji na temat nowych usług, oferowanych przez Conversion we współpracy z Tealium Inc. można znaleźć tutaj: http://www.conversion.pl/pl/analityka-internetowa/uniwersalny-skrypt-sledzacy-tealium/

Dynamiczny rozwój rynku usług e-marketingowych – przede wszystkim coraz większa liczba narzędzi, służących do analizowania ruchu w obrębie strony internetowej i optymalizacji witryn WWW pod konwersję – powoduje konieczność uwzględniania w kodzie strony WWW coraz większej liczby zróżnicowanych skryptów śledzących. Efektem jest nie tylko wzrost ogólnych kosztów utrzymania witryny, lecz także spadek jej wydajności. Implementacja narzędzi firmy Tealium pozwala na dynamiczne zarządzanie wszystkimi działającymi w obrębie witryny skryptami śledzącymi, dzięki czemu kod strony nie zostaje przeciążony, a sama witryna działa zdecydowanie wydajniej.

„Jesteśmy dumni, że jako pierwsza firma z Polski zostaliśmy certyfikowanym partnerem Tealium” – powiedział Paweł Ogonowski, Chief Conversion Optimizer w firmie Conversion – „W ten sposób wzmacniamy naszą pozycją na polskim rynku usług, związanych z analityką internetową i optymalizacją konwersji, ponieważ dzięki narzędziom dostarczanym przez naszego amerykańskiego partnera, będziemy w stanie wdrażać zdecydowanie bardziej kompleksowe rozwiązania analityczne u naszych Klientów”.

„Bardzo się cieszymy z faktu, że firma Conversion weszła do grona naszych partnerów” – dodał Ali Behnam, jeden z założycieli Tealium – „Dzięki naszym innowacyjnym narzędziom konsultanci Conversion będą w stanie usuwać wąskie gardła witryn swoich Klientów, związane z mnogością stosowanych przez nich rozwiązań analitycznych”.

źródło/autor: Conversion