TelePolska na „Biegu po uśmiech” w Kraśniku

W ramach projektu Społeczny Operator Telekomunikacyjny, w partnerstwie ze Stowarzyszeniem SOS Wioski Dziecięce, TelePolska weźmie udział w „XVII Bieg po uśmiech”. Impreza odbędzie się 11 czerwca w Kraśniku, a jednym z jej elementów będzie „Bieg integracyjny”, w którym wezmą udział osoby niepełnosprawne.TelePolska po raz drugi aktywnie włączą się w inicjatywę „Biegu po uśmiech”, mówi Joanna Woźna Specjalista ds. Trade Marketingu w spółce TelePolska. Stowarzyszenie SOS Wioski Dziecięce jest naszym pierwszym partnerem w ramach projektu SOT, dlatego też Bieg w Kraśniku stanowi dla naszej firmy szczególne wydarzenie.

W tym roku nasi pracownicy będą między innymi pomagać na mecie Biegu, wraz z członkami stowarzyszenia sportowego z Kraśnika. Dla wszystkich uczestników zawodów TelePolska przygotowała również pamiątkowe upominki – zakończyła Joanna Woźna.

„Bieg po uśmiech” to impreza zapoczątkowana w 1994 roku. Adresowana jest zarówno dla dzieci, młodzieży jak i dorosłych entuzjastów biegania. Co roku rozgrywany jest także „Bieg integracyjny”, przeznaczony dla osób niepełnosprawnych.

źródło/autor: magnifiCo

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu