Stwórz własną reklamę Wizz Air i wygraj weekend w Budapeszcie

Wizz Air, największe nisko-kosztowe i nisko-taryfowe linie lotnicze w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej zapraszają do wspólnej zabawy.Przez siedem lat istnienia przewoźnik stworzył tysiące reklam. Jednak tego lata po raz pierwszy przedstawiciele firmy postanowili skorzystać z pomocy swoich pasażerów przy tworzeniu nowej reklamy linii.

Każdy, kto ma pomysł jak zareklamować Wizz Air powinien odwiedzić profil firmy na portalu facebook (facebook.com/wizzaircom) i umieścić zdjęcie lub wideo, które jego zdaniem byłoby najlepszą reklamą Wizz Air. Co tydzień odbywać się będzie głosowanie internautów na najlepszą reklamę. Twórcy najciekawszej propozycji otrzymają nagrodę w postaci WIZZ weekendu w Budapeszcie oraz zaproszenie do udziału w sesji zdjęciowej do materiałów reklamowych z udziałem WIZZ Ambasadorów.

„Pasażerowie Wizz Air na pewno posiadają mnóstwo świetnych materiałów, więc teraz mają okazję pochwalić się nimi na Facebooku” – powiedział Attila Dankovics, Dyrektor ds. Komunikacji i Marketingu Wizz Air – „Z niecierpliwością czekamy na wszystkie propozycje.”

źródło/autor: Wizz Air

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu