ICY BOX – nowa marka produktowa w Veracomp

Na podstawie zawartej z firmą RaidSonic umowy dystrybucyjnej, Dział Produktów Retail Veracomp poszerzył ofertę o produkty marki ICY BOX. Wśród nowości znalazły się zarówno urządzenia dla małych i średnich firm, jak i akcesoria multimedialne dla użytkowników zainteresowanych domową rozrywką.

W Veracomp dostępnych jest kilka modeli wielofunkcyjnych serwerów plików NAS marki ICY BOX, dedykowanych firmom z sektora MSP oraz użytkownikom domowym. Urządzenia te realizują wszystkie standardowe funkcje serwera plików, a ponadto – w zależności od modelu – mogą pomieścić do dwóch 3,5-calowych dysków twardych, natomiast wybrane posiadają też złącze USB 3.0.

Wśród akcesoriów komputerowych ICY BOX, najliczniejszą pozycję stanowią obudowy na dysk twardy (plastikowe i aluminiowe), gdzie można znaleźć urządzenia przeznaczone dla dysków 2,5 oraz 3,5-calowych, wyposażone w złącza USB 2.0 lub 3.0, a ponadto wyróżniające się dodatkowymi opcjami, jak szybki backup. Dla dysków twardych (2,5-3,5”) dedykowane są również stacje dokujące: od najprostszych po wersje z hubem USB i czytnikiem kart SD. Natomiast na potrzeby domowej rozrywki, ICY BOX proponuje odtwarzacze multimedialne z dyskiem sieciowym.

Produkty ICY BOX można już zamawiać w Veracomp.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu