Grupa Adgar realizuje kolejną inwestycję w Warszawie

Grupa Adgar, która ma już w swoim portfolio zespół  budynków biurowych Adgar Plaza, budynki Adgar Business Centre, Adgar Business Centre II oraz Centrum Konferencyjne Adgar Plaza, wszystkie znajdujące się w centrum biznesowym na Mokotowie, realizuje kolejną inwestycję w stolicy. Firma zakupiła nieruchomość przy Alei Prymasa Tysiąclecia na warszawskiej Woli, na której znajduje się salon oraz punkt serwisowy BMW Inchcape, z ponad 4 000 m2 wynajętej powierzchni na działce o powierzchni 8 000 m2.„Zakup działki w Warszawie to element naszej strategii rozwoju, zgodnie z którą inwestujemy w rentowne aktywa nieruchomościowe. Nasze dotychczasowe wyniki na warszawskim rynku, zwłaszcza sukces wynajmu powierzchni biurowej w zaawansowanych technologicznie budynkach Adgar Plaza, zachęcają nas do bardziej aktywnej działalności w Warszawie. Zamierzamy realizować dalsze inwestycje w Polsce, obecnie rozglądamy się za kolejnymi działkami w stolicy” – powiedział Eyal Litwin, wiceprezes w Adgar Investments & Development Ltd.

„Sprzedaż nieruchomości Inchcape odzwierciedla wysoki poziom wiarygodności najemcy oraz wyjątkowy długoterminowy potencjał do dalszego rozwoju tkwiący w tej nieruchomości” – powiedział Neil Gregory-Eaves z Colliers International, który w transakcji reprezentował sprzedawcę.

Do obiektów zarządzanych przez Grupę Adgar w Polsce zalicza się projekty biurowe: Adgar Business Centre i Adgar Business Centre II o łącznej powierzchni 19 200 m2 zlokalizowane w Warszawie. Firma jest także zaangażowana w realizację najnowocześniejszego kompleksu biurowego w Warszawie, czyli Adgar Plaza o całkowitej powierzchni 27 000 m2, który łącznie z Centrum Konferencyjnym Adgar Plaza i Adgar Business Centre tworzy kompleks Adgar wyposażony w wyjątkową infrastrukturę sprzyjającą efektywnej pracy oraz rekreacji. Kompleks Adgar jest dogodnie usytuowany w centrum biznesowym w dzielnicy Mokotów.

źródło/autor: Questia

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu