Barbara Berta dołącza do Zespołu Property Management DTZ

Z końcem czerwca Zespół Property Management w firmie DTZ wzmocni Barbara Berta, która obejmie funkcję Głównego Kierownika Technicznego. Barbara Berta będzie liderem licznego zespołu Kierowników Technicznych pracujących zarówno w Warszawie, jak i w obiektach zarządzanych przez DTZ i zlokalizowanych na terenie całej Polski.

Barbara posiada 12 letnie doświadczenie w zakresie zarządzania technicznego nieruchomościami. W swojej karierze odpowiadała za zarządzanie różnego rodzaju obiektami: halami produkcyjnymi, magazynami, biurowcami, a także budynkami wpisanymi do Krajowego Rejestru Zabytków. Prowadziła również inwestycje budowlane organizując i zarządzając wszystkimi etapami procesu: od opracowania koncepcji po uzyskanie pozwolenia na użytkowanie.

W DTZ Barbara będzie odpowiedzialna w szczególności za kontrolę i optymalizację kosztów utrzymania nieruchomości, opracowywanie i nadzorowanie długoterminowych planów utrzymania obiektów, a także za prowadzone w nich remonty i inwestycje.

Praca w DTZ to duże wyzwanie. Firma jest liderem na rynku i posiada bogate portfolio obiektów, którymi zarządza – mówi Barbara Berta. Współpraca z DTZ pozwoli na pogłębienie mojego doświadczenia związanego z polskim rynkiem zarządzania nieruchomościami – dodaje.

Zatrudnienie Barbary to znaczące wzmocnienie naszego Zespołu – mówi Wojciech Zawierucha, Dyrektor Operacyjny w DTZ. Jej doświadczenie oraz wiedza na temat Facility Management z pewnością przyczynią się do umocnienia pozycji DTZ jako lidera wśród niezależnych zarządców nieruchomościami komercyjnymi w Polsce – dodaje.

Barbara Berta posiada Licencję Zarządcy Nieruchomości nr 18780.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu