Asseco Business Solutions Partnerem IV edycji konkursu „Krajowi Liderzy Innowacji i Rozwoju”

Asseco Business Solutions S.A., dostawca wiodących na rynku systemów Asseco WAPRO wspomagających zarządzanie małymi i średnimi firmami, po raz trzeci z rzędu pełni funkcję Partnera prestiżowego konkursu „Krajowi Liderzy Innowacji i Rozwoju”. Celem przedsięwzięcia jest promocja projektów funkcjonujących w różnych obszarach życia społecznego i gospodarczego w Polsce, m.in. także w segmencie małych i średnich przedsiębiorstw.Konkurs organizowany przez Fundację Innowacji i Rozwoju składa się z dwóch edycji tj. regionalnej obejmującej 16 województw oraz edycji ogólnopolskiej. W każdym regionie odbędą się seminaria połączone z ogłoszeniem wyników na szczeblu lokalnym. Ogłoszenie wyników ogólnopolskich odbędzie się w Warszawie w grudniu 2011 r.

Uczestniczące w konkursie podmioty ubiegają się o tytuły w następujących kategoriach: innowacyjna firma, innowacyjny produkt, innowacyjna usługa, innowacyjna gmina, innowacyjna organizacja, innowacyjny projekt unijny, wizjoner IT oraz dynamicznie rozwijająca się firma.

Konkurs jest skierowany do przedsiębiorców, gmin, organizacji i innych podmiotów.

„Jako dostawca innowacyjnych rozwiązań informatycznych dla przedsiębiorstw staramy się wspierać wszelkiego rodzaju nowatorskie inicjatywy i projekty. Z wielką uwagą śledzimy szczególnie segment małych i średnich przedsiębiorstw, gdyż jest to grono naszych klientów. Cieszymy się, iż dostarczając im nowoczesne narzędzia do zarządzania możemy brać udział w ich rozwoju oraz sukcesie – mówi Rafał Mróz, Dyrektor ds. Asseco WAPRO ERP w Asseco Business Solutions S.A.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu