Wirus ZIGTECH opanował trzy polskie miasta

Nieznany dotąd lekarzom wirus o nazwie ZIGTECH opanował trzy polskie miasta, wywołując falę zachorowań na tzw. Reebok City Gym. Wirus odpowiedzialny jest za niepohamowany przyrost energii u zakażonych, którzy zaczynają odczuwać nieopisaną radość z cotygodniowych treningów w centrum Warszawy, Krakowa i Wrocławia. Jak dotąd stwierdzono ponad 100 przypadków zachorowań. Wirus rozprzestrzenia się poprzez stronę internetową www.reebokcitygym.pl.

Reebok City Gym to cotygodniowe treningi w centrum miasta, prowadzone przez zarażonych wirusem ZIGTECH trenerów – specjalistów w zakresie treningu lekkoatletycznego i fitnessowego, gimnastyki, aerobiku sportowego i odnowy biologicznej. Podczas godzinnych zajęć uczestnicy przeplatają krótkie odcinki biegowe z seriami ćwiczeń wykonywanych przy użyciu dostępnej infrastruktury miejskiej: ławek, poręczy, schodów, krawężników czy murów. Jeden trening pozwala spalić nawet do 1000 kcal.

Zarażeni wirusem ZIGTECH twierdzą, że Reebok City Gym daje im cotygodniową dawkę pozytywnej energii i radości. Zachęcają też kolejne osoby do rejestracji na stronie internetowej www.reebokcitygym.pl oraz uczestnictwa w treningach w Warszawie, Krakowie i Poznaniu. Zajęcia odbywają się w każdą środę o godz. 18:00.

Więcej informacji, w tym miejsca zbiórek i galerie zdjęć z dotychczasowych treningów, na www.reebokcitygym.pl.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu