Nowy najemca w GH Madison – STRADIVARIUS

Z początkiem czerwca 2011 r. Galeria Handlowa Madison wzbogaciła się o nowego najemcę, markę Stradivarius. Marka ta jest jedną z marek odzieżowych z portfolio grupy Inditex, obok m.in. Zary, Pull & Bear, Bershki czy Oysho.

Stradivarius definiuje siebie jako markę nowoczesną, która wprowadza najświeższe trendy mody na ulice miast. Istota marki, to kobieta, która, nosząc ubrania Stradivarius, wnosi styl i blask w codzienne życie. Stradivarius to pełen świeżości i kreatywności kobiecy duch. Jego celem jest uchwycenie marzeń i fantazji rzeczywistego świata i przeniesienie ich na swoje projekty.

Nowy sklep mieści się na 1. piętrze Galerii Handlowej Madison i zajmuje powierzchnię blisko 300 m2.

Galeria Handlowa Madison znajduje się w samym centrum Gdańska. Jest dogodnie zlokalizowana, w bezpośredniej bliskości Dworca Głównego PKP i dużego śródmiejskiego węzła komunikacyjnego. Liczy ponad 100 sklepów oraz punktów gastronomicznych i usługowych, które zostały dobrane do potrzeb i oczekiwań gdańszczan. Galeria mieści także delikatesy spożywcze Bomi, wygodnie skomunikowane z podziemnym parkingiem oraz klub sportowy Gymasion. Na 3. piętrze galerii znajduje się Centrum Medyczne z gabinetami prywatnych lekarzy, jak i przychodnią Invicta.

Przygotowała

Monika Trzcińska
Dyrektor Marketingu

Galeria Handlowa Madison
Javin Investments Sp. z o.o. – Zarządca Obiektu
ul. Gnilna 2, 80-847 Gdańsk
tel. +48 58 766 75 30
fax  +48 58 766 75 25

mtrzcinska@madison.gda.pl

www.madison.gda.pl

 

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu