Multi-dotykowa wygoda w wydaniu Logitecha

Nowość w portfolio firmy Logitech – Touch Lapdesk N600 z technologią multi-touch to gwarancja szybkiej i wygodnej obsługi laptopa

Logitech wprowadza na rynek Touch Lapdesk N600, premierową podstawkę, która podniesie komfort pracy na komputerach przenośnych. Urządzenie wyposażone jest w duży touchpad z technologią multi-touch, zapewniający szybkość i wygodę obsługi komputera.

– Obserwując ludzi szukających sposobu, aby ochronić swoje kolana od nieprzyjemnego i szkodliwego ciepła wydzielanego przez laptopy, widzieliśmy już wszystko. Niektórzy podkładają pod komputer poduszki, inni, co bardzo nas zaskoczyło, nawet domowe zwierzaki – mówi Denis Pavillard, Vice President Of Product Marketing For Laptop Accessories. – To rozwiązanie jest dużo bardziej wydajne, a w połączeniu z touchpadem wyposażonym w funkcję multi-touch, oferuje dodatkowe funkcjonalności. Multi-Touch Lapdesk N600 pozwala wygodnie przeglądać ulubione treści oraz szybko i sprawnie serfować po sieci bez potrzeby używania innych urządzeń peryferyjnych – dodaje.

Logitech Touch Lapdesk N600 wyposażony jest w pięciocalowy touchpad z nawigacją multi-touch. Poruszając po padzie jednym palcem łatwo wykonamy kursorem podstawowe czynności, dwoma szybko przewiniemy przeglądane treści, trzema natomiast sprawnie przełączymy się między aplikacjami czy zdjęciami.

Wielowarstwowa osłona termiczna podstawki chroni kolana użytkowników przed wydzielanym przez laptop ciepłem i zapewnia komfort podczas korzystania z przenośnego komputera. Specjalna, antypoślizgowa powłoka podkładki sprawia, że komputer nie zsuwa się i jest zawsze w tym samym miejscu. Aby zainstalować urządzenie wystarczy podłączyć do portu USB laptopa mały odbiornik Logitech Unifying i gotowe. Wydajna bateria pozwala na pracę do sześciu miesięcy bez potrzeby ładowania.

Cena i dostępność

Podkładka Logitech Touch Lapdesk N600 będzie dostępna w Europie w czerwcu br. w sugerowanej cenie 279,99 PLN.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu