Luksusowe meble w Top10tastes: Patricia Urquiola dla B&B Italia

Luksusowe sofy zaprojektowane przez Patricię Urquiola dla B&B Italia są jednymi z najbardziej rozpoznawalnych projektów tej marki. Obejrzyj niezwykłe projekty: FAT-FAT, Tufty Time, Bend oraz sofę przeznaczoną do luksusowych biur: Hollow. Wszystkie modele kupisz w Top10tastes


Designerskie meble

Patricia Urquiola to światowej sławy hiszpańska projektantka, której mistrzem i promotorem na Politechnice Mediolańskiej był Achille Castiglioni. Mimo że Patricia Urquiola pochodzi z Hiszpanii, studia i życie w Mediolanie wywarły na jej prace na tyle duży wpływ, że nazywa się ją jedną z najważniejszych postaci współczesnego włoskiego designu.

Luksusowa sofa FAT-FAT, B&B Italia

Na początku FAT-FAT był wielofunkcyjnym meblem, dzięki któremu powstały pierwsze łóżko oraz stoliki kawowe FAT-FAT. W sofach FAT-FAT zostały powtórzone delikatne linearne kształty sofy, fotela, szezlonga i otoman.

1 luksus, portal o designie, portal o luksusie, portal o modzie, Top10tastes

FAT-FAT może być wykończona materiałem lub skórą i występuje w dwóch jednolitych kolorach lub w kolorystyce mieszanej.

Luksusowa sofa Tufty Time, B&B Italia

TUFTY-TIME jest nie tylko reinterpretacją przeszłości, ale również wspaniałym, innowacyjnym rozwiązaniem takich kwestii jak modułowość, komfort oraz wymienne przykrycia. TUFTY-TIME jest zestawem nieformalnym, umożliwiającym swobodę kompozycji.

2 luksus, portal o designie, portal o luksusie, portal o modzie, Top10tastes

Luksusowa sofa Bend, B&B Italia

Nowy koncept sofy sprawiającej wrażenie ręcznie wymodelowanej o opływowych kształtach. Szwy w kontrastujących kolorach i nieregularne oparcie dodają jej charakteru.

3 luksus, portal o designie, portal o luksusie, portal o modzie, Top10tastes

Luksusowe meble biurowe: Sofa Hollow, B&B Italia, Patricia Urquiola

Ta sofa jest stworzona jako zestawienie różnych modułów i paneli. Tylne oparcie, dzięki ruchomej poduszce na zawiasach, zapewnia siedzenie w komfortowej, niemal horyzontalnej pozycji.

4 luksus, portal o designie, portal o luksusie, portal o modzie, Top10tastes

Połączone ze sobą panele wykończone tapicerką o wypukłych kształtach podparte są długimi metalowymi nogami.

Źródło: www.Top10tastes.com

 

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu