Hapener.pl – nowe narzędzie marketingowe

Hapener.pl – portal wspomagający organizację eventów – zainagurował swoją działalność. Serwis oferuje możliwość tworzenia zamówień, zleceń zgodnie z zapotrzebowaniem organizatorów imprez czy wyjazdów służbowych. Poszukujący miejsca na event, sali na konferencję czy szkolenie, hotelu na wyjazd integracyjny dla pracowników, cateringu, transportu, atrakcji muzyczno – artystycznych prezentują swoje zapotrzebowanie w formie zleceń online i zbierają oferty od dostawców. Nowością jest możliwość negocjowania cen online, dzięki czemu zleceniodawca może dokonać wyboru najbardziej atrakcyjnej propozycji w najlepszej cenie.Użytkownicy Hapenera organizując swoje wydarzenie służbowe czy prywatne mogą liczyć na:

  • znaczną oszczędność czasu zwykle traconego na samodzielne poszukiwania;
  • pozyskanie nowych, rzetelnych dostawców, do których do tej pory ciężko im było trafić;
  • oferty skrojone na miarę ich potrzeb.

Firma urządza przyjęcie dla swoich Klientów i szuka zespołu muzycznego, który umili to spotkanie. Ma określone wymagania: zespół mają tworzyć panie grające standardy jazzowe. Organizator nie zna rynku muzycznego, nie ma też czasu, na żmudne poszukiwania, sprawdzanie referencji, wysyłanie zapytań, telefony. Hapener zrobi to za niego. Organizator rejestruje się w serwisie, zakłada swój profil, za niewielką opłatą abonamentową tworzy zlecenie z opisem swoich wymagań. Właściciele portalu zapewniają, że zlecenie dotrze do odpowiednich odbiorców, którzy w serwisie zaprezentują swoje oferty. Przy takim zleceniu Klient otrzymuje średnio 10-15 ofert. Negocjacje przy zlececniach dzielą się na handlowe i informacyjne. Handlowe są wiążące – Klient wybiera ofertę, która wygrywa cenowo. Negocjacja informacyjna daje mu możliwość rozeznania, jakie ma możliwości w ramach swojego budżetu i co dostaje w zamian. W podobny sposób można szukać także dostawcy szampana na 25-lecie firmy, grzejników na przyjęcie w ogrodzie czy po prostu animatora dziecięcych zabaw na przyjęcie urodzinowe.

Hapener.pl to efektywne i łatwe w uzyciu narzędzie ponieważ:

  • Wszystko odbywa się jawnie i w ogólno dostępnej formie;
  • Rejestracja jest prosta
  • Zgłoszenie zlecenia ułatwia specjalny formularz, którego wypełnienie zajmuje nie więcej niż 5 minut.
  • Użytkownicy mają stałą kontrolę nad swoimi zleceniami dzięki powiadomieniom SMS o nowych ofertach i wynikach negocjacji.

Pomysłodawczyni portalu, Agnieszka Galas, od kilkunastu lat związana jest z pracą w mediach, reklamie i marketingu. Pomysł na serwis zrodził się z jej osobistych doświadczeń jak i doświadczeń jej przyjaciół działających w branży.  Często nie mieli oni czasu na skomplikowane poszukiwania i badania rynku dostawców różnych  nietypowych usług i produktów i chętnie zostawiliby sprawy kompetetnym osobom lub narzędziom, które nie tylko zbierałyby odpowiednie oferty ale i wzięły na siebie rolę negocjatora najlepszych warunków. I taki jest właśnie Hapener.pl. Pozwala ominąć skomplikowany proces poszukiwań na własną rękę. Oszczędza czas i wytycza jasne ścieżki wyboru najlepszych propozycji.

źródło/autor: Hapener.pl

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu