ZUE, jako lider konsorcjum, podpisuje umowę o wartości 13,4 mln zł z Miejskim Przedsiębiorstwem Komunikacyjnym – Lublin

ZUE S.A., jeden z czołowych podmiotów działających na polskim rynku budownictwa komunikacyjnej infrastruktury miejskiej oraz kolejowej, podpisał, jako lider konsorcjum umowę z Miejskim Przedsiębiorstwem Komunikacyjnym – Lublin, o wartości 13,4 mln zł brutto.Przedmiotem umowy jest zaprojektowanie i wykonanie modernizacji 3 podstacji prostownikowych zasilających trakcję trolejbusową oraz Centranej Dyspozytorni Mocy w Lublinie.

Projekt zostanie zrealizowany przez konsorcjum, w którego skład wchodzą ZUE SA, (lider konsorcjum) i Elektrobudowa SA (partner). Zakończenie projektu planowane jest na koniec sierpnia 2012 roku.

„Cieszymy się z umowy podpisanej z Miejskim Przedsiębiorstwem Komunikacyjnym Lublin. Łącznie od początku roku podpisaliśmy już umowy o łącznej wartości ponad 170 mln zł, dzięki czemu nasz portfel zamówień na najbliższe lata przekracza już 900 mln zł”. – powiedział Wiesław Nowak, Prezes Zarządu ZUE S.A.

W 2011 roku Spółka prognozuje osiągnięcie przychodów ze sprzedaży na poziomie 460,6 mln zł, czyli o 17,4% wyższych niż w roku 2010.

źródło/autor: ZUE

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu