Społeczność Papurazzi.pl fotografuje dania z PizzaPortal.pl

Od początku czerwca społeczność kulinarnych paparazzi z papurazzi.pl może składać zamówienia przez specjalną aplikację PizzaPortal.pl, która po m.in. Facebook, wbudowana została w Papurazzi.pl

Do tej pory na Papurazzi.pl można było dodawać lokale, zdjęcia potraw i recenzje. Teraz użytkownik, który wejdzie na stronę i wybierze restaurację, która jest już na PizzaPortal.pl, będzie mógł także złożyć zamówienie Online. Aplikacja działać będzie dla wszystkich 560 lokali współpracujących już z PizzaPortal.pl. Nowe lokale zaistnieją na Papurazzi.pl po około 2 tygodniach.

Aplikacja PizzaPortal.pl to dopiero pierwszy krok we współpracy. Ambicją na przyszłość jest uczynienie zamawiania i oceny posiłków jeszcze ciekawszym zajęciem, wspomaganym innowacyjnymi rozwiązaniami technologicznymi. Oba serwisy mają w planach rozwinąć współpracę i dać swoim użytkownikom przydatne narzędzie, które uczyni zamawianie, spożywanie i dzielenie przeżyć kulinarnych jeszcze ciekawszymi niż dotychczas.

Lech Kaniuk, Dyrektor Zarządzający PizzaPortal.pl : „Przez naszą aplikację-PizzaPortal.pl można sprawnie i wygodnie zamówić jedzenie. Na Papurazzi.pl można je równie sprawnie i wygodnie ocenić, a co więcej, swoją oceną podzielić się z innymi. Liczymy na duże zainteresowanie ze strony użytkowników. Pomysł Papurazzi.pl bardzo przypadł mi do gustu.”

„Współpraca z PizzaPortal.pl jest kolejną i oczywiście nie ostatnią atrakcją jaką przygotowaliśmy dla naszych użytkowników. Oczekują oni od nas nowej jakości w recenzowaniu gastronomii, uczciwości ale też sugestii gdzie i co warto zjeść, wydaje nam się, że współpraca z największym na rynku serwisem umożliwiającym zamawianie online wychodzi tym oczekiwaniom naprzeciw . Połączenie zdjęć i recenzji potraw naszych użytkowników z możliwością zamówienia tych dań online minimalizuje naszym zdaniem groźbę trafienia na kulinarną minę i przyczynia się do poprawy jakości serwowanych dań. Zbliża nas więc do osiągnięcia celów dla których powstał portal – sprawienia abyśmy jedli znacznie lepiej a restauratorzy zaczęli szanować każdego klienta.” – mówi Konrad Nowosz, twórca Papurazzi.pl.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu