Meritum Bank daje najwięcej – teraz również na lokatach 3-miesięcznych

Meritum Bank do trwającej promocji lokat na 5 i 6 miesięcy dołączył nową ofertę lokat 3-miesięcznych z dzienną kapitalizacją, która będzie dostępna dla klientów do 14 czerwca. Podobnie jak wcześniej, nowe depozyty są najwyżej oprocentowanymi na rynku. Motto Kampanii marketingowej „Przejdź do Meritum! Zrób to dla pieniędzy!” przekłada się na coraz więcej produktów Banku.Od 8 do 14 czerwca włącznie trwa promocja lokat 3-miesięcznych z dzienną kapitalizacją odsetek oprocentowanych na 5,11%, czyli dających zysk porównywalny z tradycyjnym depozytem oprocentowanym na poziomie 6,35%.

„Przez ostatnie tygodnie skupialiśmy się na ofercie lokat na 6 miesięcy, w minionym tygodniu dołączyła do niej 5-miesięczna, dziś uruchamiamy promocję depozytów na 3 miesiące. Wszystkie te propozycje łączy jeden element – są najlepiej oprocentowane na rynku. Co ważne lokaty są dostępne zarówno dla osób będących już klientami Meritum Banku, jak i dla tych, którzy do tej pory nie korzystali z naszych usług.” – mówi Piotr Stankiewicz, Kierownik ds. Produktów Depozytowych i Lokacyjnych Meritum Banku.

Promocyjna oferta lokat na 3 miesiące jest kolejnym przykładem działań zgodnych z mottem kampanii marketingowej „Przejdź do Meritum! Zrób to dla pieniędzy!”. Od kilku tygodni szczególnie koncentruje się na rozwoju produktów depozytowych, ale nie tylko.

Równolegle Meritum Bank wprowadził nową promocyjną ofertę kredytów gotówkowych. W ramach promocji Klient może otrzymać nagrodę pieniężną nawet do 750 złotych. Dodatkowym atutem oferty jest obniżenie oprocentowania kredytu o 2%. Promocja kredytów gotówkowych trwa do 5 września i można z niej skorzystać zarówno w placówkach Meritum Banku, jak i przez Internet. Korzystając z formularza wniosku kredytowego dostępnego na www.meritumbank.pl, Klienci mogą w ciągu kilku minut otrzymać wstępną decyzję kredytową.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu