Kopp – Podłogi Naturalnie Doskonałe partnerem Zwyciężać Mimo Wszystko

Już po raz drugi krakowska firma Kopp – Podłogi Naturalnie Doskonałe wspiera Fundację Anny Dymnej „Mimo Wszystko” w organizacji Ogólnopolskich Dni Integracji „Zwyciężać Mimo Wszystko” , które odbędą się na krakowskim rynku  w najbliższy weekend 11-12 czerwca 2011r.To już ósma edycja imprezy, pokazującej talenty osób niepełnosprawnych i dającej możliwość zmierzenia się ze sprawnymi rówieśnikami w rywalizacji sportowej. Na potrzeby wydarzenia Kopp – Podłogi Naturalnie Doskonałe zamontuje bezpłatnie przenośną podłogę sportową, na której, w niedzielę, prezentować swoje umiejętności będą niepełnosprawni mistrzowie sportu.

– Już po raz drugi część krakowskiego rynku zamienimy w profesjonalną, posiadającą certyfikaty Międzynarodowej Federacji Koszykówki, drewnianą nawierzchnię sportową Action Nitro Panel FC. Cieszy nas, że technologia przenośnej podłogi sportowej może być wykorzystana w tak szczytnych okolicznościach, jak Ogólnopolskie Dni Integracji – mówi Katarzyna Rumbold, Prezes Kopp – Podłogi Naturalnie Doskonałe.

Na podłodze sportowej, w niedzielę o 12.30, odbędzie się główna atrakcja programu, czyli mecz siatkówki, pomiędzy niepełnosprawnymi sportowcami i gwiazdami. W drużynie gwiazd wystąpią m.in. Krzysztof „Diablo” Włodarczyk, Przemysław Saleta,  Zbigniew Zamachowski i Cezary Kosiński.

­- Życzę wszystkim, którzy przyjdą 11 i 12 czerwca na krakowski Rynek, aby patrząc na to co się wokół nich dzieje, dostrzegli jak piękne jest życie. Bądźcie z nami! – zaprasza Anna Dymna.

źródło/autor: Kopp

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu