Cyfrowy Polsat włącza Nicka Jr.

Dzisiaj do oferty programowej Cyfrowego Polsatu został włączony nowy kanał tematyczny dla najmłodszych widzów – Nick Jr. – z portfolio MTV Networks Polska.

W Cyfrowym Polsacie Nick Jr. będzie dostępny w pakiecie dodatkowym Extra HD, zajmując pozycję 73 na liście kanałów. Do 19 czerwca br., Nick Jr. będzie udostępniany bez dodatkowych opłat wszystkim abonentom Cyfrowego Polsatu w ramach akcji promocyjnej „otwarte okno”.

Nick Jr., to kanał skierowany do najmłodszych widzów w wieku od 2 do 6 lat oraz ich rodziców. Na antenie można obejrzeć interaktywne, pobudzające wyobraźnię bajki, łączące zabawę z edukacją. Kreskówki emitowane na kanale nie tylko bawią, ale również w nowoczesny sposób uczą, m.in. podstaw języka angielskiego czy wzorów matematycznych. W ofercie kanału znajdują się popularne kreskówki, skierowane do najmłodszych, takie jak: „Dora poznaje świat”, „Dalej Diego!”, „Ni Hao Kai Lan”, „Umizoomi” czy „Wspaniałe zwierzaki” oraz premierowe serie programów: „Mały Bill”, „Bąbelkowy świat gupików”, „Fifi niezapominajka” czy „Max i Ruby”. Nick Jr. nadaje w języku polskim 24 godziny na dobę. Oferta programowa całkowicie pozbawiona jest reklam. Kanał emitowany jest w formacie 16:9.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu