Trwają zapisy na Dni Otwartego Internetu dla NGO

Agencja interaktywna Autentika uruchamia kolejną edycję akcji edukacyjnej Dni Otwartego Internetu – tym razem skierowaną dla NGO.

W ramach bezpłatnego doradztwa eksperci agencji interaktywnej Autentika odpowiedzą m. in. na pytania, w jaki sposób skutecznie działać w internecie i jak zbudować dobry serwis www. Zgłoszenia na Dni Otwartego Internetu dla NGO przyjmowane są do 14 czerwca na stronie: autentika.pl/pl/dni-otwartego-internetu.

Internet jest dla organizacji pozarządowych szansą na niedrogą i skuteczną promocję. Wiedza, jak wykorzystywać to narzędzie przy realizacji prowadzonych projektów, to dla NGO-sów klucz do sukcesu.

Dni Otwartego Internetu są dla osób odpowiedzialnych w organizacjach pozarządowych za strony internetowe i strategię obecności w sieci okazją do skorzystania z bezpłatnego doradztwa. W ramach akcji eksperci z Autentiki będą audytować strony www, doradzać przy konstruowaniu komunikacji online oraz uczyć, jak wykorzystywać social media tak, by realizować założone cele.

– Ta inicjatywa świetnie wpisuje się w naszą strategię CSR oraz obrazuje wartości, jakimi kierujemy się w naszej firmie – mówi Michał Samojlik, Prezes Zarządu Autentiki. – Po prostu lubimy pomagać i wykorzystanie naszej wiedzy w słusznej sprawie daje nam dużo satysfakcji.

Więcej informacji oraz zapisy na Dni Otwartego Internetu dla NGO dostępne są na stronie: http://www.autentika.pl/pl/dni-otwartego-internetu.

 

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu