Nowa witryna internetowa Kancelarii Rady Prawnego Eliza Krause

W ostatnim czasie ruszyła odświeżona strona internetowa poznańskiej Kancelarii Radcy Prawnego E.Krause. Serwis został zaprojektowany i wykonany przez agencję marketingu interaktywnego Niblo.pl.Chcieliśmy, aby nowa strona była odzwierciedleniem oczekiwań naszych klientów. Jej zadaniem jest nie tylko informowanie czym Kancelaria się zajmuje, ale także  został uwzględniony aspekt poradniczy i edukacyjny. – mówi Eliza Krause.

Strona www.kancelariaek.pl została wzbogacona o moduł aktualności, który pełni funkcję doradczą i poznawczą. Użytkownicy witryny mają możliwość zgłębienia wiedzy na temat prawa pracy, zamówień publicznych czy nieruchomości. Strona główna koncentruje się na module aktualności oraz na głównych specjalizacjach Kancelarii: prawo pracy, nieruchomości, zamówienia publiczne. Pozostałe podstrony to między innymi pełen zakres usług oraz kontakt.

Kancelaria Radcy Prawnego Eliza Krause specjalizuje się w doradztwie prawnym w obszarze stosowania przepisów ustawy Prawo Zamówień Publicznych, w doradztwie prawnym z zakresu prawa pracy oraz  problematyki dotyczącej nieruchomości, najmu, własności lokali i  gospodarowania nieruchomościami.

źródło/autor: kancelariaek.pl

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu